چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

یخبندان گرانی با مرغ منجمد

danesheroz فروردین ۲۱, ۱۳۹۲ ۰

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس نقش عرضه مرغ منجمد به بازار را در کاهش قیمت گوشت سفید مهم ارزیابی کرد و گفت: توقف عرضه مرغ منجمد با هر علتی افزایش قیمت‌ مرغ را برای چندمین بار در بازار خواهد شد

محمد‌رضا امیری‌کهنوج ، با تأکید بر اینکه توقف توزیع مرغ منجمد در بازار موجبات افزایش قیمت ها را فراهم خواهد کرد گفت: از جمله دلایل توقف عرضه مرغ منجمد، می‌توان به انگیزه دلالان برای احتکار و فروش با سود بیشتر اشاره کرد.

نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار‌جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب در مجلس شورای اسلامی با توصیف دلایل گرانی‌های اخیر اتفاق افتاده در بازار مواد پروتئینی، تصریح کرد: ورود آزادانه دلالان به تمامی عرصه‌های بازار و تغییر قیمت ها به میزان‌های دلخواه در کنار ضعف نظارتی هر روزه بهای مرغ مصرفی مردم را به سمت‌و سوی گرانی کشاند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با مهم دانستن نقش عرضه مرغ منجمد به بازار در کاهش قیمت گوشت سفید، گفت: توقف عرضه مرغ منجمد با هر علتی افزایش قیمت‌ها را برای چندمین بار موجب خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه علت تغییر مداوم قیمت ها و نوسانات شدید آن در بازار مواد پروتئینی نبود نظارت کافی است، افزود: تا زمانی که جلوی محتکران و سود‌جویان گرفته نشود کاهش قیمت مرغ را غافل‌گیر نخواهد کرد.

نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار‌جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب در مجلس با توصیف شرایط کنونی بازار و نیاز به دستور برای عدم توقف عرضه مرغ منجمد تصریح کرد: نباید توقف عرضه مرغ منجمد منجر به احتکار از سوی سود‌جویان و افزایش قیمت آن شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس همچنین با اشاره به اینکه باید دلایل توقف عرضه مرغ منجمد از سوی مسئولان پی‌گیری شود ادامه داد: مرغ منجمد با قیمت پایین‌ خود نسبت به گوشت گرم در گرانی‌های اخیر مورد استقبال گسترده مردم قرار گرفته و امکان افزایش قیمت را نیز از مواد پروتئینی سلب کرده بود.

چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۶
کد خبر : 11297
بازدیدها: 160

پاسخی بگذارید »