جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

یادواره ۵۹شهید شهرک هیو شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد

danesheroz خرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
یادواره ۵۹شهید شهرک هیو شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد

دانش روز ،یادواره ۵۹شهید شهرک هیو با حضور،امام جمعه ، فرماندار ، خانواده های معظم شهداء ، بسیجیان و قشرهای مختلف مردم ولایتمدار مسولین در جوار مزار شهدای این شهرک برگزار شد.

امیر سرتیپ خلبان یداله واعظی از جانبازان ۷۰ درصد ۸ سال دفاع مقدس در این مراسم طی سخنانی گفت : شهداء با سرمشق گیری از اعمال و رفتار حضرت امام حسین ( ع ) درس فداکاری ، وفاداری و شجاعت و شهادت آموختند و تکریم از مقام شامخ شهدا یک وظیفه و ضرورت غیر قابل انکار است .
واعظی افزود:عزت و اقتدار امروز نظام اسلامی مرهون فداکاری و مجاهدت شهیدان و تقدیم خونهای پاک آنها به انقلاب است .
وی با اشاره به فلسفه شهید و شهادت در اسلام گفت : شهداء با سرمشق گیری از اعمال و رفتار حضرت امام حسین ( ع ) درس فداکاری ، وفاداری و شجاعت و شهادت آموختند و تکریم از مقام شامخ شهدا یک وظیفه و ضرورت غیر قابل انکار است .
امیر سرتیب خلبان واعظی افزود : ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مایه بقای انقلاب اسلامی است و به برکت فداکاری شهدای انقلاب امروز ایران اسلامی در عرصه های ملی و بین المللی بر قلل رفیع افتخار ایستاده اند و باید با برگزاری یادواره شهدا راه شهداء را ارج نهیم و از آنها به نیکی یاد کنیم .
او گفت : چرا که ما مدیون دلاوریها و قهرمانی های آنها در طول ۸ سال دفاع مقدس هستیم و برپایی این گونه آئین ها علاوه بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا می شود باعث ترویج راه و آرمانهای آنان به تشکل های جوان خواهد شد .
این مراسم عصر دیروز در حسینه شهدا در جوار شهیدان این شهرک برگزار گردید و مداحی و ذکر خاطره از رزمنده ها از برنامه های جنبی یادواره بود.

جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۹
کد خبر : 22911
بازدیدها: 369

پاسخی بگذارید »