یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

یادواره شهدای دبیرستان شهدای انقلاب کرج برگزار می شود.

danesheroz1 آبان ۶, ۱۳۹۲ ۰
یادواره شهدای دبیرستان شهدای انقلاب کرج برگزار می شود.

دانش روز: مدیرآموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج به تشریح برنامه های این ناحیه در هفته بسیج دانش آموزی پرداخت

به گزارش دانش روز، علی هراتی در گفتگو با خبرنگار دانش روز گفت: به مناسبت نکوداشت هفته بسیج دانش آموزی و ترویج فرهنگ شهادت آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج برنامه هایی در سطح مدارس و اداره برگزار می کند.

وی افزود: در این راستا روز چهارشنبه مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت اسوه ایثار( شهیدحسین فهمیده) در دبیرستان شهید پناهی این ناحیه با حضور مسئولین استانی برگزار می شود.

وی همچنین به مراسم یادواره شهید حسین فهمیده در مدرسه راهنمایی مزین به نام این شهید با حضور خانواده وی اشاره کرد و ادامه داد: روز پنج شنبه دانش آموزان با حضور در مزار شهدا یاد و خاطره آنها را گرامی می دارند.

هراتی در ادامه گفت: مسابقات با مضمون بسیج دانش آموزی و فرهنگ شهادت و ایثار در مدارس این ناحیه برگزار خواهد شد و همچنین یادواره شهدا دردبیرستان شهدای انقلاب کرج به واسطه ۱۴۶ شهید گلگون کفن این مدرسه که به شهیدستان انقلاب اسلامی شهرت دارد برگزار می شود.

هراتی در پایان با اشاره به اهمیت هفته بسیج دانش آموزی و اهداف آن در مدارس افزود: دانش آموزان این ناحیه امید است با حضوری گسترده در فعالیت های این هفته ادامه دهنده راه شهدا باشند و با توجه به اینکه دانش آموزان حماسه سازامروز آینده را می سازند برگ زرین دیگری در دفتر حماسه انقلاب اسلامی ورق بزنند.

 

دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۹
کد خبر : 70092
بازدیدها: 970

پاسخی بگذارید »