چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گوگل «کیف پول» خود را با «جی میل» یکپارچه کرد

28 danesheroz اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
گوگل «کیف پول» خود را با «جی میل» یکپارچه کرد

ین اقدام گوگل به کاربران بالای ۱۸ سال اجازه پرداخت‌های خود را از طریق حساب کاربری جیمیل می‌‌دهد

شرکت گوگل خدمات کیف پول خود را که به گوگل والِت مشهور است، با سرویس جی میل یکپارچه کرده است. یکپارچگی این دو محصول به کاربران اجازه می‌دهد پول خریدهایشان را از طریق حساب کاربری جی میل بپردازند.

به گزارشدانش روز به نقل از وب سایت itworld، یکپارچگی کیف پول گوگل با جیمیل به کاربران اجازه می‌دهد پرداخت‌های خود را از طریق حساب کاربری جیمیل خود انجام دهند.

کاربران می‌توانند پولی را که قرار است بابت خریدهایشان به فروشنده بپردازند ضمیمه جی میل خود کنند و آن را به آدرس ایمیل فروشنده ارسال کنند.

برای استفاده از این قابلیت نیازی نیست که فروشندگان حتماً کاربر خدمات ایمیلی گوگل باشند. آنها با استفاده از هر ایمیلی می‌توانند پول مشتریان خود را دریافت کنند. فقط کافی است مشتریانشان برای ارسال پول از جی میل استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، شرکت گوگل آیکون جدیدی با نام $ به محیط جی میل اضافه کرده است و کاربران از طریق آن می‌توانند مبلغ مورد نظر خود را برای فروشنده ارسال کنند.

این خدمات برای کاربران کیف پول گوگل رایگان است. البته این کاربران باید در بانکی حساب داشته باشند که از خدمات کیف پول گوگل پشتیبانی کنند.

دارندگان سایر کارت‌های اعتباری نیز می‌توانند با استفاده از جیمیل خود پول پرداخت کنند ولی به ازای هر تراکنش باید ۲.۹ دلار کارمزد بپردازند.

شرکت گوگل اعلام کرده است فقط کاربران بالای ۱۸ سال می‌توانند از قابلیت پرداخت پول از طریق جی میل استفاده کنند.

شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۳
کد خبر : 18315
بازدیدها: 216

پاسخی بگذارید »