پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گلدان هایی که پرستار گل ها می شوند

danesheroz2 خرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰

داشتن یک گلدان که خودش بتواند به گیاهان خانه رسیدگی کند یکی از آرزوهای افرادی است که زمان رسیدگی به گیاهان را ندارند و این دقیقا موضوعی است که از دید طراحان به دور نمانده است

به گزارش گروه خواندنی دانش روز،  برای نگه داری از گل های مختلف نیاز به پرستاری کردن دائمی از آن دارید و این باعث می شود که هر روز بسیاری از وقت خود را برای اینکار بگذارید که پس از مدتی می تواند خسته کننده باشذ.

“کنت هاستون” به تازگی برای افرادی که به گل ها علاقه دارند اما وقت یا حوصله این کار را ندارد گلدانی مخصوص را ساخته است که خودش می تواند از گل های کاشته شده پرستاری کند تا دیگر وقت شما هم گرفته نشود.


1200192_442


این گلدان که “Patch” نام دارد اجازه میدهد تا شما به راحتی به کارهای خودتان برسید و گل ها نیز بدون پرستاری شما بزرگ خواهند شد ولی باید به تذکرات گلدان نیز در زمان های خاص گوش دهید.

این گلدان در اصل وظیفه آب دهی و تامین املاحی را دارد که درون خاک باید باشد. با استفاده از دریچه هایی که در کف این گلدان تعبیه شده است می تواند در زمان های مشخص آب را به گل رسانده و در صورت بروز مشکل برای خاک آن را بوق هایی اطلاع می دهد. البته این نکته را توجه داشته باشید که باید هر هفته یک پارچ آب درون این گلدان به عنوان پشتیبان ریخته شود.

این گلدان از جنس مواد کاملا قابل بازیافت ساخته شده است از این نظر با گل ها رابطه خوبی دارد و باعث می شود گیاهان شما درسلامت کامل رشد داشته باشند. این گلدان می تواند برای زمان های مسافرت نیز بسیار مناسب باشد.

1_635064738644702582_s

1200194_378

منبع: باشگاه خبرنگاران

دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۸
کد خبر : 25091
بازدیدها: 218

پاسخی بگذارید »