چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گلایه تند خانواده محمدعلی کشاورز از خبرها

danesheroz2 تیر ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
گلایه تند خانواده محمدعلی کشاورز از خبرها

دانش روز: خواهر محمد علی کشاورز در مورد خبرهایی که این روزها از حال فعلی برادرش در برخی سایت ها منتشر می شود به شدت گله دارد

به گزارش دانش روز، خواهر محمد علی کشاورز گفت: از خبرهایی که این روزها از حال برادرم در برخی سات ها و روزنامه ها منتشر می شود به شدت گله دارم چرا که حال فعلی برادرم را به شکل دیگری به اطلاع مردم می رسانند.
وی افزود: این سایت سعی در مخدوش کردن ذهن طرفداران محمدعلی کشاورز دارند چرا که دائم در خبرها مطرح می شود برادرم در اوضاع وخیم جسمانی قرار دارد و هر لحظه قرار است به کما برود و از این قبیل درورغ ها. این درحالی است که برادرم در صحت و سلامت کامل به سر می برد و دوران نقاهت خود را می گذراند و در وضعیت وخیمی نیست. شاید از دردهایی ناشی از عمل جراحی سختی که داشته کمی رنج ببرد و تحت مراقبت های لازم توسط من و دخترم و نیز زیر نظر دکتر باشد اما به آن شدتی که در خبرها از قول خودشان منتشر می کنند نیست و اگر به این شکل ادامه پیدا کند مجبور می شوم از طریق قانونی با این خبرگزاری ها برخورد کنم.

همچنین محمدعلی کشاورز بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من در حال حاضر دوران نقاهت پس از عمل جراحی سختی را که داشتم طی می کنم و سعی می کنم تا جایی که می شود از خودم مراقبت کنم، خواهش می کنم خبرگزاری ها و روزنامه ها خبرهای کذب را منتشر نکنند و ذهنیت مردم را نسبت به وضعیت جسمانی مخدوش نکنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۸
کد خبر : 35740
بازدیدها: 150

پاسخی بگذارید »