دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

روابط عمومی معاونت اجرایی و سرپرستی نهاد ریاست جمهوری:

گزارش رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی دروغ محض است

28 danesheroz خرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
گزارش رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی دروغ محض است

به دنبال انتشار مطلبی از سوی پور مختار رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی که در آن اسامی همسر و فرزند آقای حمید بقایی به عنوان همراهان سفر رییس جمهور به آمریکا مطرح شده اداره کل روابط عمومی معاونت اجرایی و سرپرستی نهاد ریاست جمهوری به این شبهات پاسخ داد.

به گزارش دانش روز ، متن جوابیه به شرح زیراست:

۱- گزارش آقای پور مختار رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کبودر آهنگ مبنی بر همراهی همسر و فرزند آقای حمید بقایی در سفر رییس جمهور به آمریکا خلاف واقع و دروغ محض بوده و خانواده ایشان تا کنون سفری به آمریکا نداشته اند.

۲- جای بسی تأسف است که کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی که می بایست مرجع گزارشات دقیق و صحیح مورد استناد قضایی باشد این گونه گزارشات خلاف واقع و کذب منتشر می نماید که نتیجه‌ای جز وهن مجلس و تشویش افکار عمومی در پی ندارد. آیا انتشار این گزارش خلاف واقع دلیلی بر عدم دقت در تهیه گزارش و نهایتاً خلاف واقع بودن سایر گزارشات این کمیسیون نخواهد بود ؟ آیا استعفا و مجازات رییس کمیسیون اصل ۹۰ و دیگر تهیه کنندگان این گزارش خلاف واقع که موجب گمراهی مسؤولان تصمیم گیر خواهد بود حداقل انتظار مردم نیست؟

۳- لذا از هیأت رییسه محترم مجلس شورای اسلامی به ویژه جناب آقای لاریجانی رییس محترم مجلس شورای اسلامی تقاضا می نماییم با این جرم آشکار یعنی تنظیم و ارائه گزارش خلاف واقع و کذب برخورد نمایند تا از این پس شاهد افول جایگاه کمیسیون اصل ۹۰ نزد مردم نباشیم.

سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۵
کد خبر : 21577
بازدیدها: 229

پاسخی بگذارید »