دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گزارش دولت به شورای نگهبان در اعتراض به تغییرات بودجه در مجلس

28 danesheroz اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
گزارش دولت به شورای نگهبان در اعتراض به تغییرات بودجه در مجلس

سخنگوی کمیسیون بودجه مجلس از گزارش انتقادی دولت به شورای نگهبان درباره تغییرات اعمال شده از سوی مجلس در لایحه بودجه ۹۲ کل کشور خبر داد

غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به گزارش دولت از تغییرات صورت گرفته در لایحه بودجه ۹۲ کشور اظهار داشت: دولت به دنبال تغییرات صورت گرفته در  بندهایی غیردرآمدی برخی از ردیف‌های لایحه بودجه ۹۲ که از سوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی صورت گرفته بود، گزارشی را به شورای نگهبان ارسال کرده است.

وی افزود: این تغییرات در ارتباط با عرضه اوراق‌های مشارکت بود که مجلس در راستای شفاف‌سازی در قانون بودجه آن را ایجاد کرده است.

سخنگوی کمیسیون بودجه مجلس خاطرنشان کرد: در نتیجه جلسه‌ای که شورای نگهبان در این ارتباط برگزار کرد، اعلام شد که کار مجلس در رسیدگی به لایحه بودجه ۹۲ در چارچوب قانون بوده و کمیسیون تلفیق غیرقانونی عمل نکرده است و با قانون مغایرتی ندارد.

کاتب در پایان یادآور شد: این تغییرات از دیدگاه دولت شاکله بودجه را به هم می‌ریزد، اما از نظر دیدگاه مجلس اینگونه نیست و تنها در راستای شفاف‌سازی‌ هر چه بیشتر صورت گرفته است.

یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۵
کد خبر : 16773
بازدیدها: 240

پاسخی بگذارید »