پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان كشور:

گروه‌ فیلم و تئاتر دانش‌ آموزی راه یافته به مرحله کشوری

danesheroz1 مرداد ۹, ۱۳۹۲ ۰
گروه‌ فیلم و تئاتر دانش‌ آموزی راه یافته به مرحله کشوری

دانش روز: مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش از راه یافتن گروه های فیلم و تئاتر دانش آموزی به مرحله کشوری خبر داد

به گزارش دانش روز، محمد ابراهیم محمدی گفت: ۱۵ داور متخصص، متعهد و مجرب کشور از اول تیرماه ۱۳۹۲ به مدت یک ماه به بررسی و بازبینی گروه های فیلم و تئاتر دانش آموزی پرداختند و هم اینک نتایج برای اعلام به استان ها آماده شده است .

وی اضافه کرد: از میان هزاران گروه تئاتر و فیلم کوتاه دانش آموزی در دوره متوسطه، بعد از پشت سر گذاشتن مراحل آموزشگاه ، منطقه و استان، بنابر سهمیه های اعلام شده برای استان ها ، ۱۵۰ اثر در بخش هنرهای نمایشی ( صحنه ای ، عروسکی و نمایش نامه خوانی ) و بالغ بر ۴۰۰ فیلم کوتاه دانش آموزی ( مستند، داستانی، انیمیشن و نماهنگ ) در خردادماه سال جاری به دبیرخانه مسابقات فیلم کوتاه دانش آموزی راه یافتند.

مدیر کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد:‌ استان اصفهان در بخش تئاتر دانش آموزی ، استان قم در بخش فیلم کوتاه دانش آموزی و استان زنجان در بخش نمایش نامه خوانی حائز بیشترین آثار راه یافته به جشنواره بوده اند.

بنا به گفته محمدی، اسامی دانش آموزان و گروه های راه یافته به جشنواره، هفته دوم مردادماه به صورت رسمی به استان ها اعلام خواهد شد.

اردوگاه شهید رجایی نیشابور از تاریخ ۲۱ لغایت ۳۰ مردادماه ۱۳۹۲ میزبان مرحله نهایی سی و یکمین جشنواره مسابقات هنری دانش آموزان در رشته های فیلم کوتاه و تئاتر دانش آموزی در دو گروه پسرانه و دختران می باشد.

منبع:پانا

 

 

 


 

 

 

چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۳
کد خبر : 44864
بازدیدها: 832

پاسخی بگذارید »