سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گرد همایی نوجوانان نخبه قرآنی سراسر کشور در ساوجبلاغ

danesheroz1 شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
گرد همایی نوجوانان نخبه قرآنی سراسر کشور در ساوجبلاغ

دانش روز: نخستین دوره پرورش استعدادهای درخشان قرآنی سراسر کشور با حضور ۱۰۰ نوجوان نخبه قرآنی از امروز در اردوگاه شهید حقانی شهرستان ساوجبلاغ آغاز شد.

به گزارش دانش روز، نخستین دوره پرورش استعدادهای درخشان قرآنی سراسر کشور با حضور ۱۰۰ نوجوان نخبه قرآنی بعد از ظهر سه شنبه در اردوگاه شهید حقانی شهرستان ساوجبلاغ آغاز به کار کرد.

حجت الاسلام سید عباس مسعودی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با حضور در جمع نخبگان قرآنی گفت: برای این اردوی چهار روزه نوجوانان نخبه قرآنی که از طریق برگزاری جشنواره “نغمه‌های آسمانی” شناسایی شده‌اند، از میان چهار هزار داوطلب انتخاب و به این اردو دعوت شده اند.

وی هدف این اردو را تسریع در رشد و شکوفایی نوجوانان قرآنی و پرورش استعدادهای درخشان قرآنی برشمرد و افزود: نوجوانان حاضر در اردو به مدت چهار روز به صورت شبانه‌‌روزی در اردوگاه شهید حقانی در رشته های تخصصی قرآن شامل قرائت، لحن، صوت، مفاهیم و تربیت قرآنی تحت نظر برترین مربی های کشور آموزش داده می شوند.

انتقاد از نبود اردوگاه قرآنی در کشور

علی حدادی فرماندار ساوجبلاغ نیز با حضور در جمع نخبگان قرآنی کشور از آنان به عنوان اساتید آینده اسلامی در علوم قرآنی یاد کرد و گفت این فرصت در نظام اسلامی برای شما نوجوانان ایجاد شد و باید قدر این نعمت را به خوبی بدانید.

وی با انتقاد از نبود یک اردوگاه قرآنی در کشور ویژه نخیگان و علاقه مندان به علوم قرآنی از همکاری فرمانداری در ایجاد این محیط در شهرستان خبر داد.

اردوی نوجوانان نخبه قرآنی از  ۲۶ شهریورماه با حضور ۱۰۰ نوجوان نخبه قرآنی آغاز و تا جمعه ۲۹ شهریورماه ادامه خواهد داشت.

منبع:مهر

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۵
کد خبر : 60765
بازدیدها: 163

پاسخی بگذارید »