شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در شهرستان نظر آباد

گردهمایی ستاد های بازسازی عتبات عالیات

danesheroz7 شهریور ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
گردهمایی ستاد های بازسازی عتبات عالیات

دانش روز:
گردهمایی ستاد های بازسازی عتبات عالیات استان البرز با حضور حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای حسینی متولی رئیس ستاد استان البرز در محل ستاد شهرستان نظر اباد تشکیل گردید .

به گزارش دانش روز، در جلسه فصلی رئیس و مدیران ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز و مدیران ستاد های بازسازی شهرستانهای استان که در ستاد شهرستان  نظرآباد در تاریخ  چهارشنبه ۹۲/۰۶/۲۰ برگزار شد ، حضرت حجه الاسلام حسینی متولی ریاست این ستاد  با شکر  خداوند متعال از اینکه سایه بلند پایه مقام عظمای ولایت بر زندگی ما حاکم است یاد آور شدند که آنچه دنیای امروز را به وحشت انداخته ،نادانی قدرتهای جهانی است که خودشان تروریست تربیت می کنند و خودشان هم ادعای حقوق بشر دارند ولی نعل وارانه می زنند . وی سپس با تقدیر و تشکر از همکاری همه خادمین ستاد که در ماه رمضان فعالیت چشمگیری داشتند فرمودند که باید فعالیتمان را بیشتر کنیم که انشاء الله ساخت ضریح مقدس حبیب بن مظاهر در تاریخ مقرر به پایان برسد .

در این جلسه حاج آقا سید حسن حسینی معاونت محترم اجرایی ستاد استان از مسئولین ستادهای شهرستان های استان خواستند نسبت به اتمام پروژه ضریح حبیب بن مظاهر (ع) اهتمام بورزند و در خصوص تحقق برنامه و اهداف امسال با جدیت و برنامه ریزی برای ماه محرم الحرام و صفر المظفر اقدام فرمایند .

سپس مدیران ستاد های شهرستانهای نظر آباد ، ساوجبلاغ ، و کرج ونیز مدیران داخلی ستاد استان نقطه نظرات و گزارشات فعالیت و عملکرد حوزه های کاری خود را بیان داشتند .

در این جلسه عنوان شد که اولین قسمت مستند ساخت ضریح مقدس حبیب بت مظاهر (ع) آماده شده که زمان پخش آن متعاقباً اعلام خواهد شد .

همچنین اعلام شد برای تشکر از متبرعین و خادمین ستاد ها، اعزام دو گروه ده نفره به عتبات عالیات برنامه ریزی شود

پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۲
کد خبر : 59631
بازدیدها: 412

پاسخی بگذارید »