سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گردشگری و آب شعار امسال روز جهانی گردشگری

danesheroz1 شهریور ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
گردشگری و آب شعار امسال روز جهانی گردشگری

دانش روز: سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) امسال شعار “گردشگری و آب: حفاظت از آینده مشترک” را برای روز جهانی جهانگردی انتخاب کرده است

به گزارش دانش روز، پنجم مهرماه برابر با ۲۷ سپتامبر، روز جهانی جهانگردی است و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در چند سال اخیر، به جای گرامیداشت گردشگری در یک روز، هفته ای را به آن اختصاص داده است.

از این رو، نخستین نشست هم‌اندیشی و سیاست‌گذاری برنامه‌های هفته گردشگری با حضور مسئولان حوزه‌ گردشگری در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.

در این نشست مسئولان سازمان به همراه رییس انجمن علمی گردشگری ایران، نمایندگان بخش خصوصی، مشاور شهرداری تهران، استادان و صاحب‌نظران حوزه‌ گردشگری حضور داشتند.

حاضران در این نشست اهداف و برنامه‌های هفته‌ گردشگری را با توجه به عناوین روزهای این هفته و با رویکرد محتوایی مرتبط با همان روز مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

در پایان مقرر شد، با تشکیل کمیته‌های تخصصی، اقدامات لازم در زمینه‌ برگزاری هر چه با شکوهتر مراسم مربوط به هفته‌ی گردشگری انجام شود.

معاون گردشگری این سازمان در این نشست بر تدوین برنامه های هفته گردشگری با رویکرد علمی و فرهنگی تاکید کرد و گفت: شعار امسال سازمان جهانی جهانگردی برای روز جهانی گردشگری، «گردشگری و آب: حفاظت از آینده مشترک» نام دارد.

منبع:مهر

چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۵:۵۱
کد خبر : 57120
بازدیدها: 278

پاسخی بگذارید »