دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گردانندگان سایت‌ هاشمی علیه وی حکم دادند!

danesheroz اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
گردانندگان سایت‌ هاشمی علیه وی حکم دادند!

گردانندگان سایت‌ هاشمی رفسنجانی بر علیه وی حکم دادند

دست‌اندرکاران این سایت با استناد به بیانات حضرت امام خمینی(ره) در جمع مسئولان بنیاد شهید (۲۵) آبان ۱۳۶۰، تیتر زده‌اند؛ «پیشگویی سی سال قبل امام از انحراف امروز» و سپس از حضرت امام نقل کرده‌اند «امروز ما از روزهای قبل بیشتر احتیاج به همبستگی داریم، امروز ما مواجه با همه قدرت‌ها هستیم و آنها در خارج و داخل دارند طرح‌ریزی می‌کنند؛ برای اینکه این انقلاب را بشکنند و این نهضت اسلامی و جمهوری اسلامی را شکست بدهند و نابود کنند و این یک تکلیف الهی است برای همه که اهم تکلیف‌هایی است که خدا دارد؛ یعنی،‌ حفظ جمهوری اسلامی از حفظ یک نفر – ولو امام عصر باشد – اهمیتش بیشتر است؛ برای اینکه امام عصر هم خودش را فدا می‌کند برای اسلام. همه انبیا از صدر عالم تا حالا که آمدند، برای کلمه حق و برای دین خدا مجاهده کردند و خودشان را فدا کردند. پیامبر اکرم(ص) آن همه مشقات را کشید و اهل بیت معظم او آن همه زحمات را متکفل شدند و جانبازی‌ها را کردند؛ همه برای حفظ اسلام است. اسلام یک ودیعه الهی است پیش ملت‌ها که این ودیعه الهی برای تربیت خود افراد و برای خدمت به خود افراد هست و حفظ این بر همه کس واجب عینی است؛ یعنی، همه مکلف هستیم حفظ کنیم تا آن وقتی که یک عده‌ای قائم بشوند برای حفظ او، که آن وقت تکلیف از دیگران برداشته می‌شود. امروز ایجاد اختلاف؛ هر اختلافی باشد، و کارهایی که اختلاف‌انگیز است؛ هر کاری باشد و با هر اسمی باشد، این مضر به اسلام است و مضر به انقلاب است. و از همین رشته است این که باز یک جریانی در کار است که نسبت به علمای بلاد، نسبت به اهل علم، نسبت به ائمه جماعات اهانت بکنند. و این یک چیزی است که، جریانی است که چنانچه – خدای نخواسته – این جریان به توفیق خودش، که به خیال خودش این است که روحانیت را از مردم بگیرد، اگر این امر به توفیق خودشان برسد، شما مطمئن باشید که شکست خواهیم خورد؛ برای این که، روحانیون در همه بلاد، حافظ اسلامند و حافظ مقاصد اسلامی هستند و از اول هم بوده‌اند.»

اکنون از باب قاعده «الزموهم بما الزمو انفسهم» جای طرح این سوال است که چرا همان جریان‌های ضد انقلاب که با بی‌انصافی لقب عالیجناب سرخپوش به آقای هاشمی می‌دادند، طی ۸-۷ سال اخیر در زمره حامیان و ترویج‌کنندگان وی در آمده‌اند؟ اگر حفظ اسلام و جمهوری اسلامی از اوجب واجبات است و شریف‌ترین جان‌ها نیز باید فدای همین راه شود، پس چرا صف آقای هاشمی با صف محافل ضد انقلاب در فتنه سبز که دم از حذف جمهوری اسلامی و ولایت‌فقیه می‌زدند و به مساجد حمله می‌کردند و به ساحت قدسی امام حسین(ع) در روز عاشورا جسارت کردند و مرهم بر زخم‌های استکبار و اسرائیل گذاشتند، یکی شد؟ آیا جمهوری اسلامی و مردم منحرف شده بودند که پای اسلام و انقلاب ایستادند یا آنها که حمله اوباش ضد انقلاب را دیدند و شنیدند و با این همه در خطبه نماز جمعه و پس از آن، به سوی همان‌ها غلتیدند؟ می‌توان پرسید که آیا خیانت نابخشودنی حلقه انحرافی (معارض دین و روحانیت و قانون اسلامی) کمتر از خیانت جریان سرسپرده‌ای بود که اسلام و روحانیت را ارتجاع شمرده و تقلید از مرجعیت معظم را – نعوذبالله – با کار میمون شبیه دانستند و فقه و فقیه و فقاهت را با طالبانی‌گری و دیکتاتوری مقایسه کردند؟

یادآور می‌شود برخی مواضع آقای هاشمی طی سالیان اخیر در زمینه نرمش با آمریکا و اسرائیل خدشه در سیاست‌های کلی جمهوری اسلامی، در تعارض و تناقض صریح با سیره انقلابی حضرت امام خمینی(ره) است. از جمله آقای هاشمی اخیرا و در حالی که سران بی‌سر و پای رژیم صهیونیستی علی‌الدوام – و البته به گزافه – جمهوری اسلامی را تهدید به حمله نظامی می‌کنند، مدعی شده که «ما با اسرائیل سر جنگ نداریم»؛ حال آن که حضرت امام با صراحت فرمودند «اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود»

سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۲
کد خبر : 15429
بازدیدها: 146

پاسخی بگذارید »