پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گران‌ ترین مدارس جهان + تصاویر

danesheroz1 آذر ۶, ۱۳۹۲ ۰
گران‌ ترین مدارس جهان + تصاویر

دانش روز: در اینجا اسامی گران‌ ترین مدارس دنیا را با تصویر مشاهده می‌کنید

به گزارش دانش روز، مدارسی که شاید از خیلی جهات زیبا و کامل باشند ولی هر کسی قادر به درس خواندن در این مدارس نیست.

 

کالج هیلتون گران قیمت ترین مدرسه شبانه روزی در آفریقای جنوبی که در سال ۱۸۷۲ تاسیس شد. این مدرسه شامل ۴۰۰ دانش آموز با ۱۵ برنامه تخصصی است. هزینه سالانه آن بیش از ۲۵ هزار دلار است.

یو چانگ اولین مدرسه بین‌المللی در شانگهای، در سال ۱۹۹۳ تاسیس شد و شهریه سالانه آن ۳۴ هزار دلار است. سه شعبه و یک مدرسه شبانه روزی دارد.

ارمیتاژ یکی از بهترین مدارس بین‌المللی خصوصی در فرانسه است که در سال ۱۹۴۱ توسط “آن ماری تومرت” تاسیس شد. این مدرسه دارای ۱۰۰۰ دانش آموز از ۵۰ ملیت مختلف است. این مدرسه شامل کودکستان تا مقطع دیپلم دبیرستان است و یکی از گران قیمت ترین مدارس فرانسه است که در سال ۲۰۱۱-۲۰۱۲ سالانه ۴۰۰ دلار به شهریه شبانه روزی ها اضافه شده است.

مدرسه سائوپائولو در سال ۱۹۲۰ در برزیل تاسیس شد و بیش از ۱۲۰۰ دانش آموز دارد. هزینه این مدرسه سالانه بیش از ۳۹ هزار دلار است.

کالج جهانی متحد آسیای جنوب شرقی یکی از گران ترین مدارس در سنگاپور در سال ۱۹۷۱ تاسیس شده است و هزینه سالانه آن بیش از ۴۵ هزار دلار است. ۳۸۰۰ شاگرد دارد که بیشتر آن ها مهاجر هستند.

آکادمی لارنس در ایالات متحده امریکا در سال ۱۷۹۲ توسط ساموئل لارنس برای پسرها تاسیس شد و از شگرفت ترین مدارس مقدماتی امریکاست. از تمام دانش آموزان این مدرسه حدود ۴۰۰ نفر آنان شبانه روزی هستند. هزینه سالانه حداقل ۳۰ هزار دلار است.

گیلون گرامار مدرسه‌ای در ایالت ویکتوریا در استرالیا با هزینه سالانه ۵۳ هزار دلار است. متشکل از ۵ دانشگاه در قسمت جنوب غربی است.

کالج اپلبی در کانادا در سال ۱۹۱۱ توسط شرکت اوکاویل در آنتاریا توسط جان گست تاسیس شد. ۷۵۰ دانش آموز دارد و هزینه سالانه ۵۴ هزار دلار است.

خانه هارت وود مدرسه خصوصی که تنها در انگلستان معروف نیست بلکه در تمام جهان معروف است. این مدرسه در سال ۱۹۷۰ توسط مدیر فعلی ریچارد جکسون تاسیس شد. هزینه سالانه این مدرسه ۶۰ هزار دلار است.

مدرسه شبانه روزی رزی گران ترین مدرسه در سوئیس و جهان است. این مدرسه دو زبانه فرانسه و انگلیسی با داشتن ۴۰۰ شاگرد بین ۹ سال تا ۱۸ سال در سال ۱۸۸۰ در کوه های آلپ تاسیس شد. وسیع ترین مدرسه کشور است و دارای ۱۰ زمین تنیس، دو جکوزی، یک مرکز قایقرانی و سیرک و یک قلعه بر روی دریاچه است. اگرچه سوئیس مدارس شبانه روزی بیشتری دارد اما این مدرسه با هزینه سالانه ۱۱۳ هزار دلار گران ترین آن ها در جهان است.

منبع: فارس

چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۵
کد خبر : 76352
بازدیدها: 502

پاسخی بگذارید »