یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گرامیداشت روز خبرنگار در البرز برگزار می شود

danesheroz1 مرداد ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
گرامیداشت روز خبرنگار در البرز برگزار می شود

دانش روز: دبیر شورای اطلاع رسانی استان البرز گفت: مراسم گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار فردا پنجشنبه ساعت ۹ صبح در سالن شهدای دولت استانداری این استان برگزار می شود

  به گزارش دانش روز، ابراهیم کردلوافزود: بر اساس مصوبات شورای اطلاع رسانی استان و ستاد تکریم روز خبرنگار مقرر شد مراسم گرامیداشت روز خبرنگار به صورت متمرکز در استان برگزار شود.

وی ادامه داد: به منظور برگزاری هر چه باشکوهتر این مراسم جلسات ستاد تکریم با حضور اعضاء ستاد در چهار مرحله برگزار شد تا با حضور مسئولان استان البرز از تلاش های شبانه روزی فعالان این عرصه تجلیل به عمل آید.

سرپرست اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز در ادامه سخنان خود از همکاری برخی دستگاه های استانی با ستاد تکریم روز خبرنگار قدردانی کرد و گفت: همراهی مسئولان استان اعم از؛ فرمانداران، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، شوراهای اسلامی، شهرداری کرج و شهرداری های استان نقطه عطفی در تکریم از خبرنگاران و اهالی رسانه استان است.

کردلو یادآور شد: همچنین به منظور گرامیداشت این روز مهم و برگزاری هر چه بهتر این مراسم در جلسه شورای اطلاع رسانی استان مقرر شد سایر دستگاه های استان پس از این مراسم مجزا نسبت به برگزاری مراسم روز خبرنگار و تقدیر از خبرنگاران حوزه تخصصی خود در دستگاه ها و سازمان های استان اقدام کنند.

منبع:ایرنا

چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۵
کد خبر : 50269
بازدیدها: 307

پاسخی بگذارید »