جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گذشت از دیه ۱۵۰ میلیون تومانی در شب میلاد امام حسین (ع)

danesheroz2 خرداد ۲۲, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز، شاکی در بیمارستان با خود عهد میکند در صورت شفا یافتن فرزندش، مقصر این حادثه را ببخشد

به گزارش گروه حوادث دانش روز، علی انوشه، جوان هشتگردی که در حادثه درگیری بین جوانان یک محله دچار صدمات شدید از ناحیه نخاع شده و به کما رفته بود، بطور معجزه آسایی به هوش آمد و تعجب و شگفتی پزشکان را برانگیخت. حاج کریم انوشه، پدر علی، پس از شفای فرزندش از دیه ۱۵۰ میلیونی گذشت و ضارب جوان را عفو کرد.

تابستان سال ۸۹ در شهر جدید هشتگرد علی در یک دعوای بچگانه محلی در اثر ضربه شدید آجر به سرش توسط ضارب نوجوان دچار خونریزی داخلی شد و به کما رفت. به گفته پزشکان عصبهای مغزی علی به شدت آسیب دیده بود و امیدی به بهبودی وی نمیرفت. ضارب هم با شکایت پدر علی راهی زندان شد.

این اتفاق فشار فراوانی را به خانواده علی وارد کرده بود تا آنجایی که حاج کریم انوشه، در جریان این حادثه دچار سکته قلبی شده و در بیمارستان بستری شد. وی پس از این حادثه با خود عهد میکند در صورت شفا یافتن فرزندش که اوضاع ناامید کننده ای داشت، مقصر را ببخشد.

سرانجام علی بطور معجزه آسایی از کما خارج شد و بهبودی خود را بدست آورد و حاج کریم نیز در شب میلاد امام حسین (ع) عهدش را وفا و خاطی را از زندان آزاد کرد. او حتی مبلغ ۴۰ میلیون تومانی که بانک از حساب ضارب بلوکه کرده و به او بابت بخشی از دیه پرداخت کرده بود را نیز به ۲ مرکز نگهداری ایتام اهدا کرد.

علیی

سرانجام پس از گذشت حدود سه سال، شب گذشته به یمن میلاد امام حسین (ع) در روستای فشند هشتگرد این ماجرا با گذشت حاج کریم انوشه از ضارب فرزندش پایان یافت.

حاج کریم در این خصوص به خبرنگار ما گفت: به جوانان هم سن و سال علی توصیه میکنم که معقولانه رفتار کنند و دچار غرور جوانی نشده و از زد و خورد فاصله بگیرند. همچنین وی با اشاره به اینکه خطا برای انسانهاست گفت: همانطور که هر انسانی ممکن است در زندگی دچار اشتباه شود، پس باید عفو و گذشت نیز میان انسانها وجود داشته باشد.

علی1

وی در نهایت از خدای متعال برای بازگشت دوباره فرزندش به کانون خانواده سپاسگزاری کرد و برای فرزندان همه مردم آرزوی سلامت و تندرستی نمود.

منبع: تیتر یک الیرز

چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۳
کد خبر : 25717
بازدیدها: 209

پاسخی بگذارید »