چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کوچک‌ترین شارژ تلفن همراه

danesheroz فروردین ۹, ۱۳۹۲ ۰
کوچک‌ترین شارژ تلفن همراه

این شارژر به خوبی می تواند شارژ صورت گرفته را تا ۱ ماه بدون افت در خود نگه دارد، البته سازندگانش این زمان را تا ۳ ماه محاسبه کرده اند ولی برای اطمینان، ۱ ماه را همه جا ذکر می کنند. بنابراین نیازی نیست نگران از دست رفتن شارژ به مرور زمان باشید

Fuel، این شارژر بند انگشتی که البته تولید آن نیازمند کسب سرمایه اولیه لازم است، با این هدف طراحی شده که در مواقع اضطراری ۲۰-۳۰ دقیقه زمان اضافه برای مکالمه یا چند ساعت زمان بیشتر برای آماده به کار بودن تلفن تان را فراهم کند.

برای استفاده از آن کافی است دکمه power را بفشارید و سپس به تلفن وصلش کنید. ابعاد آن ۳.۳ در ۲.۳ در ۱.۲۷ سانتیمتر است و به راحتی می شود آن را در جیب های کوچک (!) گذاشت یا به دسته کلید آویخت. البته که قرار نیست Fuel یک شارژر همه کاره باشد، بلکه نجات دهنده ۲۲۰ میلی آمپری شما در مواقع ضروری خواهد بود.

این شارژر به خوبی می تواند شارژ صورت گرفته را تا ۱ ماه بدون افت در خود نگه دارد، البته سازندگانش این زمان را تا ۳ ماه محاسبه کرده اند ولی برای اطمینان، ۱ ماه را همه جا ذکر می کنند. بنابراین نیازی نیست نگران از دست رفتن شارژ به مرور زمان باشید.

جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۲
کد خبر : 10306
بازدیدها: 168

پاسخی بگذارید »