پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کوتاه قدترین پیرزن دنیا + عکس

danesheroz1 فروردین ۱۰, ۱۳۹۳ ۰
کوتاه قدترین پیرزن دنیا + عکس

دانش روز: زینت بی، اهل یکی از روستاهای هندوستان است. نام او به عنوان پیرترین زن کوتوله جهان در کتاب رکورد های گینس به چاپ رسیده است

به گزارش دانش روز، او تنها بازمانده خانواده اش است و تا کنون ازدواج نکرده است و با کمکهای دولتی زندگی خود را می گذراند ، وی ماهانه ۲۷۵ روپیه دریافت می کند.او می گوید ۵۰ سال است که تنها زندگی می کنم ، هرگز ازدواج نکرده و فرزند هم ندارم.
طبق مدارک ارائه شده او ۱۰۱ ساله است اما خودش مدعی است سن واقعی اش ۱۲ سال بیشتر است و ۱۱۳ ساله می باشد. قد او تنها سه فوت است و به قدری سن دارد که زمان حکومت بریتانیا بر هندوستان را به یاد دارد. این رکورد سابقا متعلق به خانمی بود که ۷۴ سال سن داشت.

این زن فهرستی از آرزوهایی که دوست دارد قبل از مرگش به آن دست پیدا کند را نوشته است، بزرگترین آرزوی وی ملاقات با ستاره مشهور بالیوود “سلمان خان” است. آرزوی دیگر او سفر حج است. او می گوید : من به قدری پیر هستم که توسعه این شهر را کاملا به خاطر دارم، تمام این شهر یک جنگل پهناور بود و تا جایی که چشم کار می کرد درخت دیده می شد.

به نقل از ایران ناز او تنها بازمانده خانواده اش است و تا کنون ازدواج نکرده است و با کمکهای دولتی زندگی خود را می گذراند ، وی  ماهانه ۲۷۵ روپیه دریافت می کند.او می گوید ۵۰ سال است که تنها زندگی می کنم ، هرگز ازدواج نکرده و فرزند هم ندارم. همسایه های او می گویند : او خیلی تنهاست ، هیچ کس به فکر او نیست و فقط برای نمایش دادن او از وی استفاده می کنند.

 

یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۵
کد خبر : 102566
بازدیدها: 213

پاسخی بگذارید »