پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قائم مقام سازمان دانش آموزی عنوان کرد:

کمک ۱۴ میلیارد تومانی دانش‌ آموزان در جشن عاطفه‌ ها

danesheroz1 آذر ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
کمک ۱۴ میلیارد تومانی دانش‌ آموزان در جشن عاطفه‌ ها

دانش روز: قائم مقام سازمان دانش آموزی گفت:‌ دانش آموزان در جشن عاطفه‌ها مبلغ ۱۴ میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی برای دانش‌آموزان بی بضاعت جمع آوری و به دانش‌آموزان نیازمند تقدیم کردند

 به گزارش دانش روز، داوود روستایی،‌قائم مقام سازمان دانش آموزی با اعلام این مطلب اظهار داشت: با همت پیشتازان و فرزانگان عضو این سازمان و تحت نظارت و حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) مبلغ ۱۴میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی برای دانش آموزان بی بضاعت جمع‌آوری و با نظر شورای مدرسه و کمیته امداد امام خمینی (ره) به دانش آموزان نیازمند تقدیم شد.

قائم مقام سازمان دانش آموزی افزود: جشن عاطفه ها یک برنامه اجتماعی تربیتی است که دانش آموزان از نزدیک با فرهنگ انفاق و هم نوع دوستی آشنا می شوند، جشن عاطفه ها میدانی است برای ابراز دوستی های خالصانه که با همت و غیرت دانش آموزان به نمایش گذاشته می شود.

روستایی ادامه داد: همه اعضای این سازمان مفتخرند که این رویداد بزرگ فرهنگی در درون خانواده آموزش و پرورش به آنان واگذار شده و با جان و دل آن را اجرا می‌کند.

قائم مقام سازمان دانش آموزی ضمن تشکر از دانش آموزان، معلمان و مربیان و مدیران، سیر صعودی کمک‌های دانش آموزی در جشن عاطفه ها در سال های اخیر را به شرح ذیل اعلام کرد:
سال ۱۳۸۹ ،‌ سه میلیارد و ۶۰۰ هزار تومان؛
سال ۱۳۹۰، ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان
سال ۱۳۹۱، ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان
سال ۱۳۹۲، ۱۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۳
کد خبر : 78592
بازدیدها: 225

پاسخی بگذارید »