سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز خبر داد

کمک موردی کمیته امداد البرز به ۵۰ هزار نیازمند

danesheroz بهمن ۳۰, ۱۳۹۱ ۰

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون کمیته امداد استان البرز به بیش از ۵۰ هزار نفر از نیازمندان این استان کمک موردی پرداخت کرده است

به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان البرز، علی سالارکیا اظهار داشت: کمک‌های موردی غالباً در زمینه‌های معیشت، درمان، تحصیل، مسکن و جهیزیه نیازمندان انجام شده است.

وی اظهار داشت: این نهاد از آغاز تأسیس با همت امدادگران به منظور یاری رساندن به اقشار محروم جامعه، ترویج فرهنگ انفاق و هدایت کمک‌های مردمی، در جهت بهبود وضعیت معیشتی محرومین، مستمندان و درماندگان تلاش می‌کند.

وی تصریح کرد: از جمله اموری که با کمک مردم نیکوکار استان نسبت به آن همت گمارده شده، اجرای طرح جمع‌آوری صدقات، طرح اکرام ایتام، جمع‌آوری و توزیع نذورات عید سعید قربان، فطریه و کفارات، زکات، برگزاری جشن‌های نیکوکاری، عاطفه‌ها و رمضان می‌باشد.

سالارکیا بیان کرد: مشارکت مردم نوعدوست استان، منحصر به موارد فوق نبوده و شامل موارد دیگری نظیر طرح‌های خرید مسکن با کمک خیرین، اهدای لوازم خانگی، کمک هزینه جهیزیه، ارائه خدمات درمانی رایگان و … نیز می‌باشد.

مدیرکل کمیته امداد استان البرز یادآور شد: تلاش در تأمین حداقل نیازهای اساسی و بهبود شاخص‌های زندگی خانواده‌های فاقد درآمد و توسعه پوشش حمایتی به نیازمندان جامعه از دیگر سیاست‌های این نهاد است.

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۷
کد خبر : 7244
بازدیدها: 221

پاسخی بگذارید »