دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

“کلاه قرمزی ۹۳” با طرح جدید پاییز تولید می‌‌شود

danesheroz1 مرداد ۶, ۱۳۹۲ ۰
“کلاه قرمزی ۹۳” با طرح جدید پاییز تولید می‌‌شود

دانش روز: مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو با تأکید بر اینکه “کلاه قرمزی ۹۳” برای جلوگیری از اضطراب در اسفند ماه و درگیری طهماسب در یک فیلم سینمایی، در پاییز تولید می‌شود آن را پروژه‌ای بزرگتر از حد معمول معرفی کرد

به گزارش دانش روز، علی زارعان مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو درباره تولید “کلاه قرمزی ۹۳” گفت: در حال مذاکره با تهیه‌کننده و عوامل مجموعه برای تولید پروژه ویژه نوروز ۹۳ هستیم تا شیوه تولید و مسایل پیرامونی آن مشخص شود. سال آینده پروژه‌ای بزرگتر از حد معمول خواهیم داشت و در همین زمینه مذاکرات ادامه دارد.

وی افزود: گرچه هنوز به نتیجه جدی نرسیده‌ایم که بتوانیم آن را قطعی اعلام کنیم اما مجوز ساخت صادر و کارهای مقدماتی انجام شده است اما به راحتی نمی‌توانیم اعلام نتیجه کنیم.

زارعان در توضیح “پروژه‌ای بزرگتر از حد معمول” تصریح کرد: امسال تعداد کاراکترها افزایش پیدا خواهند کرد و نوع برنامه‌ها نیز متفاوت خواهد بود چراکه پس از سه سال ممتد و متوالی که “کلاه قرمزی” توانسته رضایتمندی مخاطبان را جلب کند، به همین میزان توقع آنها نیز بالا رفته و ما باید کاری ظریف‌تر و دقیق‌تر انجام دهیم.

مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو، درباره زمان تقریبی کلید خوردن این مجموعه اظهار کرد: از آنجایی که ایرج طهماسب در زمستان مشغول یک فیلم سینمایی خواهد بود، بنابراین در تلاشیم از اضطراب اسفند کم کنیم و فرآیند تولید “کلاه قرمزی ۹۳” را در پاییز ۹۲ انجام دهیم.

“کلاه قرمزی” به تهیه‌کنندگی حمید مدرسی با پخش در نوروز و مناسبت‌های گوناگون سال‌های ۹۰، ۹۱ و ۹۲ تاکنون توانسته به یکی از پرمخاطب‌ترین مجموعه‌های تلویزیونی تبدیل شده و رقیب جدی آثار نمایشی باشد.

منبع:مهر

یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۴
کد خبر : 43552
بازدیدها: 283

پاسخی بگذارید »