سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کلاهبردار میلیونی را شناسایی کنید!

danesheroz1 خرداد ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
کلاهبردار میلیونی را شناسایی کنید!

دانش روز: رییس پلیس کرج گفت: پیرو انتشار خبر دستگیری کلاهبردار و جاعل میلیونی در البرز، قاضی پرونده به منظور شناسایی سایر مالباختگان دستور چاپ عکس متهم را در روزنامه کثیر الانتشار صادر کرد

 به گزارش دانش روز، سرهنگ حسین کربلایی زاده افزود:

در پی شکایات متعدد علیه فردی به نام ح -خ مبنی بر اینکه

نامبرده با معرفی و جعل عنوان نماینده تعاونی واگذاری مسکن،

مبالغ بالای ۱۰میلیون تومان بابت واگذاری واحدهای تعاونی از هرکدام از مالباختگان دریافت کرده است پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت.

وی اضافه کرد : در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد نامبرده در اردیبهشت ماه سال جاری نیز به اتهام کلاهبرداری دستگیر و پس از معرفی به دادسرا با قرار وثیقه آزاد شده بود. بنابراین ماموران برای رسیدن به سر نخی از متهم با مراجعه به آدرس اعلامی در پرونده قبلی دریافتند که آدرس مندرج وجود خارجی نداشته است .

کربلایی زاده افزود : با پیگیری ها و تلاش های شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی در نهایت مخفیگاه نامبرده در شهر جدید هشتگرد شناسایی و پس از اطلاع و اطمینان از حضور متهم در منزل و محاصره کامل ساختمان، با هماهنگی مقام قضایی و رعایت جوانب احتیاط وارد منزل متهم شدند .

وی یاداورشد: متهم کلاهبردار به منظور تحت تاثیر قرار دادن ماموران اقدام به خودزنی می کند که با عکس العمل به موقع ماموران از ادامه عمل نامبرده ممانعت و پس از دستگیری به پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ منتقل و در بازجویی های ماموران به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری از متقاضیان مسکن اعتراف کرده و طبق برآوردی که در این خصوص صورت گرفت مشخص شد که وجوه دریافتی از متقاضیان ۴۰۰ میلیون تومان بوده است .

وی اظهار کرد:تا کنون ۳۴ نفر از مالباختگان که با وعده واگذاری واحدهای تعاونی مسکن فریب متهم را خورده اند شناسایی شده و به منظور شناسایی سایر مالباختگان احتمالی این پرونده دادیار شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب ساوجبلاغ نظر به اینکه اقامتگاه شاکیان پرونده اغلب در شهرهای مختلف می باشد دستور چاپ تصویر متهم را در روزنامه های کثیر الانتشار داد.

منبع:ایرنا

پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۰
کد خبر : 29704
بازدیدها: 327

پاسخی بگذارید »