جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

این مدیر می داند پسرش چه کار می کند!:

کلاهبرداری و سوء استفاده اداری از دختران کارمند جوان

danesheroz1 دی ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
کلاهبرداری و سوء استفاده اداری از دختران کارمند جوان

دانش روز: پسر یکی از مدیران کل گلستانی به همراه تعدادی دیگر از رفقای کارمندش در سایر ادارات که یک زن هم در میان آنهاست با نقشه قبلی با برخی دختران جوان کارمند دوست شده و از آنها سوء استفاده می کنند

به گزارش دانش روز،

اخیرا گزارش هایی مبنی بر کلاهبرداری اداری و هدفمند از دختران جوان کارمند و مطلقه در سطح شهر گرگان شنیده شده که هسته اصلی این جریان پسر یکی از مدیران کل به همراه تعدادی دیگر از دوستانش در برخی ادارات مانند اداره ( ف ) است .

گفته می شود که یک خانمی هم با این گروه کار می کند که وظیفه اش پیدا کردن طعمه ( دختران جوان کارمند مستعد این کار ) و قرار دادن آن در چنگال افراد این گروه است .

پسر یکی از مدیران کل استان هم تحت عنوان یک شرکت بازرگانی که یک دفتر هم در یکی از مناطق شهر دارد با کشاندن افراد مورد نظر به دفتر کاری و با وعده هایی چون ازدواج و … از آنها درخواست پول می کند مثلا عنوان می کنند که من فلان جا گیر کرده ام برای من پول بفرست .

چند مورد از این دست کارها در گرگان صورت گرفته و دختران کارمند برخی دختران کارآموز ادارات ، کارمندان مسن و مطلقه  که وضع مالی خوبی داشتند مورد توجه این گروه بودند .

از طرفی گفته می شود اقدامات پسر این مدیر کل از دید پدر مخفی مانده و پدر نمی داند فرزندش مشغول به چه کاری است که این هم احتمالا از زیاد بودن مشغله کاری مدیر کل است .

سوء استفاده مالی ، سوء استفاده جنسی و بازی با روح و روان دختران جوان و جدا شده از همسر و دادن وعده ازدواج به آنها از اعم کارهایی است که توسط این گروه انجام شده است .

 با توجه به حضور گسترده دختران در عرصه اشتغال و بالا رفتن سن ازدواج و گسترش میزان طلاق بسیاری از سودجویان به فکر سوء استفاده جنسی و در کنار آن سوء استفاده مالی و بهره بردن از محبت و عشق خالصانه برخی دختران هستند و با این کار آنها را از لحاظ روانی به هم می ریزند .

منبع: دانا

یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۱
کد خبر : 87353
بازدیدها: 209

پاسخی بگذارید »