چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کلاس هنر پیشگی و دربند به سینماهای کشور می آیند

danesheroz1 مرداد ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
کلاس هنر پیشگی و  دربند به سینماهای کشور می آیند

دانش روز: حبیب کاووش سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران دو فیلم سینمایی جدید با تصمیم اعضای شورای صنفی نمایش در دو گروه سینمایی خبر داد.

به گزارش دانش روز، حبیب کاوش سخنگوی شورای صنفی نمایش، با اشاره به تصمیماتی که در شورای صنفی نمایش گرفته شد ؛گفت: در جلسه  دیروز شورای صنفی نمایش تصمیم هایی برای اکران فیلم های جدید گرفته شد که با بررسی بر روی فیلم ها و چگونگی نحوه ی اکران آنها این تصمیم ها ثبت شده تا به اجرا درآید.

 وی خاطرنشان کرد: تصمیم گرفته شد که فیلم سینمایی “ترنج” ساخته ی “مجتبی راعی”، بعد از فیلم “دربند” در گروه سینمایی آزادی به اکران برسد و همچنین فیلم “بشارت یک شهروند هزاره سوم” نیز جایگزین فیلم سینمایی ” کلاس هنر پیشگی” می شود.

بر اساس این گزارش؛ فیلم سینمایی “ترنج” که نقش آفرینانی همچون  حسین محجوب، محمود پاک نیت، رضا ناجی  و محمدرضا داوودنژاد در آن حضور دارند،  داستان احمد استادکار و طراح فرش است که دلالی به نام یعقوب با او دشمن است؛ موقعی که ایادی یعقوب می خواهند دار قالی را بشکنند همسر او را ناخواسته به قتل می رسانند. احمد در پی انتقام برمی آید، اما عوامل یعقوب انگشتان دست او را می شکنند. سالها می گذرد و دختر احمد که در کارگاه های تاریک و نمور قالی بافی کار می کند به پادرد مزمن دچار می شود و …

همچنین ؛ فیلم سینمایی “بشارت به یک شهروند هزاره سوم” نیز که با حضور بازیگران مطرحی همچون حمید فرخ‌نژاد، نیکی کریمی، مهدی احمدی، هنگامه قاضیانی، بیتا فرهی، امیرحسین آرمان، ساعد سهیلی، الناز بهمن‌زاده،  خاطره اسدی و احمد ساعتچیان به اکران خواهد رسید،  یک داستان اجتماعی را روایت می کند و به خصوص درمورد مبارزه با شیطان پرستی تولید شده است.

قرار است فیلم سینمایی “بشارت یک شهروند هزاره ‌سوم” به کارگردانی “محمدهادی کریمی” بعد از فیلم سینمایی “کلاس هنرپیشگی” ساخته ی “علیرضا داودنژاد” در گروه سینمایی عصرجدید اکران ‌شود.

منبع: پانا

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۵
کد خبر : 52118
بازدیدها: 269

پاسخی بگذارید »