جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کفاشیان: خوشحالم شرکت آسمان ملی فکر کرد

danesheroz اردیبهشت ۹, ۱۳۹۲ ۰
کفاشیان: خوشحالم شرکت آسمان ملی فکر کرد

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: از این بابت خوشحالم که شرکت آسمان، ملی فکر کرد

علی کفاشیان با حضور در نشست خبری که برای معرفی اسپانسر تیم ملی فوتبال برگزار شده بود، اظهار داشت: آنچه مشخص و مشهود است، ما در آستانه برنامه‌ای هستیم که تیم ملی باید فعالیت‌هایی را برای دیدار با حریفانش انجام دهد. مشکلات تیم ملی بحث عدم حمایت اسپانسرها از تیم ملی بوده است و علت اینکه ما شرکت هواپیمایی آسمان را به عنوان اسپانسری انتخاب کردیم به دلیل ریشه‌های ملی است و خواسته مردم در آن رعایت شود. امروز خواسته مردم موفقیت تیم ملی و صعود به جام جهانی است به همین دلیل همه کشورها و شرکت‌هایی که ملی فکر می‌کنند حمایت مالی و مادی خود را انجام می‌دهند.

وی افزود: این خلا را ما همیشه در تیم ملی داشتیم و من خوشحالم که امسال شرکت آسمان ملی فکر کرد و اسپانسر تیم ملی فوتبال ایران شد.

کفاشیان ادامه داد: یکی از دغدغه‌ها و مشکلات مالی تیم ملی اعزام و پرواز به نقاط مختلف جهان بود و در آینده‌ این مشکل توسط شرکت هواپیمایی آسمان حل خواهد شد.

کفاشیان ادامه داد: ما چندان به دنبال بحث‌های مالی نیستیم اما مهمترین مسئله اقدام خوب شرکت آسمان است و مردم هم متوجه خواهند شد که یک شرکت داخلی از ما حمایت کرده است ان‌شاءالله این حمایت‌ها ادامه داشته باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: امیدوارم هیچوقت شاهد روزی نباشیم که تیم ملی فوتبال با مشکلات مالی به بن‌بست بخورد.

دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۲
کد خبر : 13522
بازدیدها: 159

پاسخی بگذارید »