جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در استان البرز کشف شد

کشف ۷۰ کیلو موادمخدر در بار فلفل

danesheroz فروردین ۹, ۱۳۹۲ ۰

سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر استان البرز از کشف ۷۰ کیلو تریاک از بار فلفل یک دستگاه خودرو با هوشیاری مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان البرز خبر داد

به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، مجیدرضا شیرزادی گفت: طی انجام تحقیقات نامحسوس و رصد کردن فعالیت قاچاقچیان موادمخدر، مأموران متوجه شدند که یک باند تهیه و توزیع موادمخدر قصد دارد یک محموله موادمخدر را از استان‌های جنوبی وارد استان البرز کنند.

وی افزود: مأموران با انجام اقدامات و تحقیقات گسترده مشخصات خودرویی که قاچاقچیان قصد داشتند موادمخدر را به وسیله آن و در پوشش محصولات کشاورزی (گوجه‌فرنگی، بادمجان و فلفل سبز) به شهرستان کرج انتقال دهند را به دست آورند.

شیرزادی افزود: مأموران با تحت کنترل گرفتن محورهای مواصلاتی استان و حضور نامحسوس در سطح جاده‌های اصلی استان به محض ورود خودروی مذکور به حوزه استحفاظی فرماندهی انتظامی استان شناسایی و تحت محاصره نامحسوس قرار دادند تا اینکه پس از یک ساعت تعقیب نامحسوس خودروی مذکور در محل قرار برای تحویل بار به خریدار توقف کرد.

وی گفت: خریدار محموله موادمخدر با استفاده از یک دستگاه کامیون و تعداد ۴ نفر دیگر از همدستان خود برای جابه‌جایی محصولات کشاورزی حاوی موادمخدر از کامیون حمل محموله به کامیون خود بر سر قرار حاضر شدند، فارغ از اینکه کلیه تحرکات و ترددهای آنها از ساعت‌ها پیش تحت کنترل مأموران قرار دارد.

شیرزادی اظهار داشت: سرانجام مأموران در یک اقدام ضربتی و کاملاً غافلگیرانه در حالی که قاچاقچیان در حال جابه‌جایی موادمخدر بودند هر ۶ عضو اصلی این باند را دستگیر کردند و در بازرسی از بار محصولات کشاورزی موفق شدند مقدار ۷۰ کیلو و ۳۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک که بسیار ماهرانه داخل بار فلفل سبز جاسازی شده بود را کشف کنند.

گفتنی است متهمان دستگیر شده به همراه خودروی توقیفی و موادمخدر کشف شده، با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۶
کد خبر : 10312
بازدیدها: 269

پاسخی بگذارید »