چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کشف یک هزار و ۲۱۵ کیلوگرم مواد مخدر در البرز

danesheroz1 تیر ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
کشف یک هزار و ۲۱۵ کیلوگرم مواد مخدر در البرز

دانش روز: رییس پلیس استان البرز گفت: ماموران انتظامی این استان دو محموله مواد مخدر به میزان یک تن و ۲۱۵ کیلو گرم در دو عملیات جداگانه کشف کردند

 به گزارش دانش روز، سردار ˈاحمد علی گودرزیˈافزود: نیروی انتظامی یکی از این محموله ها را که از استانهای شرقی کشور با یک دستگاه تریلر در حال انتقال به البرز بود،طی عملیاتی  شناسایی و قاچاقچیان و خودرو حامل مواد را به دام انداخت.

وی در توضیح چگونگی کشف این محموله که دو روز پیش انجام شد، گفت: درپی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه قاچاقچیان مواد مخدر قصد انتقال یک محموله مواد مخدر با یکدستگاه تریلر از استان های جنوب شرقی کشور به استانهای تهران و البرز را دارند، بررسی موضوع در دستور کار پلیس البرز قرار گرفت.

وی اضافه کرد:پس ازتحقیقات نامحسوس، تریلر حامل مواد مخدر شناسایی شد و به دنبال آن چند تیم عملیاتی به مسیرهای تردداحتمالی این تریلر اعزام شدند.

گودرزی گفت: این تریلر در بیابانی در نزدیکی شهرک فردوسیه شهریار استان تهران شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر استان البرز توقیف شد.

وی ادامه داد: دراین عملیات یکهزار و ۱۱۵ کیلوگرم مواد مخدر شامل ۸۷۰ کیلوگرم حشیش و ۲۴۵کیلوگرم تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز گفت : همچنین ماموران مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی در عملیات دیگر موفق به کشف یکصد کیلو رم حشیش از داخل یکدستگاه کامیون و دستگیری یک نفر قاچاقچی شدند.

وی در توضیح این عملیات بیان کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه یک نفر قاچاقچی سابقه دار با یکدستگاه کامیون قصد انتقال موادمخدر از استان های جنوبی کشور به استان البرز را دارد ، بررسی صحت و سقم موضوع و شناسایی کامیون حامل مواد مخدر در دستور کار ماموران قرار گرفت .

سردار گودرزی اضافه کرد: ماموران با استقرار درمسیرهای تردد احتمالی خودرو و کنترل نامحسوس محورهای ورودی استان، کامیون مورد نظر را شناسایی و توقیف کردند.

منبع:مهر

سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۹
کد خبر : 38199
بازدیدها: 185

پاسخی بگذارید »