شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کشف بیش از ۲۴۰ کیلو انواع مواد مخدر/ دستگیری ۲۳۴ نفر در البرز

danesheroz بهمن ۱۳, ۱۳۹۱ ۰

فرمانده پلیس استان البرز گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی طرح پاک‌سازی مناطق آلوده اجرا شد که در این خصوص ۲۴۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ۲۳۴ نفر دستگیر شدند

به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، احمدعلی گودرزی اظهار داشت: در راستای پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر و شناسایی و دستگیری افرادی که در تهیه، توزیع و نگهداری مواد مخدر فعالیت دارند طرح مبارزه با سوداگران مرگ به مدت چهار شبانه روز در سطح شهرستان کرج به اجرا درآمد.

وی افزود: در طول اجرای این طرح که سه روز آن به طور پنهانی و یک روز آن به صورت آشکارا به اجرا درآمد، مقدار ۲۳۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۱۱ کیلوگرم نیز شیشه کشف و ضبط شد.

گودرزی ادامه داد: در راستای اجرای این طرح ۱۷۰ نفر توزیع کننده جزو معتادان پرخطر خیابانی و هم‌چنین ۶۴ نفر عامل اصلی توزیع کننده مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز کشف و ضبط چندین محموله مشروبات الکلی خارجی و دست ساز و همچنین کشف تعداد قابل توجهی تجهیزات گیرنده امواج ماهواره را از دیگر توفیقات این طرح عنوان داشت.

گودرزی در ادامه تصریح کرد: در طول اجرای این طرح تعداد پنج گروه سرقت، مورد شناسایی قرار گرفت و در این خصوص ۲۵ نفر از اعضای اصلی این گروه‌ها شناسایی و دستگیر شدند.

وی گفت: از سارقان دستگیر شده تعداد ۲۵۰ دستگاه ضبط صوت خودرو، بیش از ۲۰ عدد باتری خودرو و دیگر لوازم داخل خودرو کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان به انهدام چهار گروه اراذل و اوباش اشاره و گفت: مأموران موفق شدند در اجرای این طرح چهار گروه اراذل و اوباش را شناسایی و تعداد ۱۳ نفر از اعضای اصلی این گروه ها را دستگیر کنند.

جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۴۴
کد خبر : 5596
بازدیدها: 590

پاسخی بگذارید »