جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرماندار کرج خبرداد:

کشف بزرگ‌ترین محموله قاچاق دارو در استان البرز

28 danesheroz خرداد ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
کشف بزرگ‌ترین محموله قاچاق دارو در استان البرز

دانش روز : فرماندار شهرستان کرج از کشف بزرگ ترین محموله قاچاق دارو در این شهرستان خبر داد و عنوان کرد: امروز بزرگ‌ترین محموله قچاق دارو تدر کرج کشف شده است و این در حالی که بیماران ما از کمبود دارو رنج می برند

به گزارش دانش روز، مهدی ایران‌نژاد اظهار کرد: امروز باید هوشیارو تدبیر لازم را داشته باشیم، نباید به دشمنان خود فرصت پیشبرد اهداف و نقشه های ضد کشورمان را دهیم.

ایران نژاد با اشاره به اینکه امروزه مسائل اسلامی به یک ارزش تبدیل شده است، افزود: پیش از انقلاب اسلامی، زنان مسلمان حتی حق رعایت حجاب را نداشتند، ماباید قدر این ارزش ها را بدانیم و این را فراموش نکنیم که هرچه امروز داریم از امام خمینی و خون پاک شهدا است.

وی درخصوص خدمت مسئولان به مردم عنوان کرد: ما مسئولان ادعا می‌کنیم خادم مردم هستیم اما گاهی بعضی از این مسئولان رسالت خدمتگزاری خود را فراموش می کنند.

فرماندار شهرستان کرج ادامه داد: استان البرز فاقد بخش ان آی سیو، مخصوص کودکان نارس بود که هفته گذشته در بیمارستان شهید بهشتی این بخش افتتاح شد.

دستگاه های خودپرداز همواره باید تجهیز باشند

ایران نژاد یکی از معضلات مردم را خرابی یا نبودن پول کافی در دستگاه های خودپرداز دانست و تاکید کرد: این روزها در دستگاه های خودپرداز استان البرز و شهرستان کرج به ویژه در محل های پرتردد مانند جاده چالوس و خیابان قزوین، پول بیشتری موجود باشد.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر رضایت‌مندی مرم از چنین اقداماتی، افزود: بارها  رهبر انقلاب اسلامی بر ایجاد رضایت‌مندی در مردم تاکید کرده‌اند که در مقابل آن می‌توان جنگ نرم دشمن را دید، نقش دشمنان ما امروز در این جامعه به خوبی نمایان است و مسئولین باید با خدمت به مردم، موجب ناکانی دشمنان شوند.

 

منبع : تسنیم

دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۸
کد خبر : 23469
بازدیدها: 244

پاسخی بگذارید »