پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کشدارترین صندلی دنیا +عکس

danesheroz اسفند ۲۳, ۱۳۹۱ ۰

“جاستین مولر” هنرمندی از کارولینای شمالی است که به تازگی با استفاده از کش های رنگی صندلی ای ساخته است که می تواند وزن انسان را نیز تحمل کند

دوران کودکی بسیاری از جوانان قدیم به بازیگوشی های مختلفی گذشته است که یکی از آن ها می تواند انواع بازی ها با کش باشد. این وسیله ای که بسیاری از ما ممکن است با آن خاطره داشته باشیم حال به یکی از وسیله های هنرنمایی تبدیل شده است.

“جاستین مولر” هنرمندی از کارولینای شمالی است که به تازگی با استفاده از کش های رنگی صندلی ای ساخته است که می تواند وزن انسان را نیز تحمل کند و در عین حال انعطاف پذیری خاصی نیز دارد.

او برای آنکه بتواند این صندلی را بسازد نیاز به بیش از ۶۵ هزار کش رنگی داشته است و برای جمع آوری آن ها به چهار شهر مختلف سفر کرده است و در تمامی کش هایی که در این شهرها بود را خریده است. او برای اینکار نزدیک به ۲۰۰ دلار نیز خرج کرده است.

پس از جمع آوری تمامی کش ها به کمک دوستان دانشگاهی شروع به ساخت این صندلی کرد که البته کار بسیار مشکلی بود. آن ها هیچ طرح اولیه ای نداشتند و به همین دلیل نمی دانستند که باید دقیقا چه چیزی درست کنند.

پس از بدست آمدن طرح های اولیه و صرف نزدیک به ۳۳۶ ساعت بالاخره توانستند این صندلی را بسازند. درنگاه اول این صندلی یک اسباب بازی رنگی به نظر می آید اما وقتی از نزدیک به ان دقت کنید متوجه اوج زیبایی اش می شوید. این صندلی ۱۰۰ درصد از کش ساخته شده است و البته باعث شد او به همراه دوستانش برنده جایزه ۳ هزار دلاری مسابقات هنرهای تجسمی شوند.

چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۷:۰۳
کد خبر : 9720
بازدیدها: 216

پاسخی بگذارید »