چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کسب مدال طلا توسط رزمی کار البرز در رقابت های جهانی کیک بوکسینگ ترکیه

danesheroz فروردین ۲۰, ۱۳۹۲ ۰

رزمی کار استان البرز که به عنوان نماینده ایران در رقابت های جهانی کیک بوکسینگ که به تازگی در کشور ترکیه برگزار شد، مدال طلا گرفت

فرهاد دردار رئیس فدراسیون رزمی کیک بوکسینگ گفت: مینایی در وزن ۷۲ کیلو گرم در مبارزه با بوراک اوگور حریف ترکیه ای توانست در راند سوم با ضربه فنی پیروز و صاحب مدال طلا شد.

دار افزود: کسب مدال طلای این رقابت ها توسط رزمی کار البرزی بیانگر توانمندی این رشته ورزشی در استان و حاصل تلاش مربیان و دست اندرکاران رشته کیک بوکسینگ بوده که با انجام خوب برنامه های آموزشی و تمرینات مستمر به دست آمده است.

وی اضافه کرد: در این رقابت ها ۲۲ نفر از بهترین رزمی کاران حرفه ای کیک بوکسینگ جهان در ۱۲ وزن به مدت دو روز در سالن بسکتبال ۱۵ هزار نفری فنر باغچه شهر استانبول کشور ترکیه مسابقه دادند که ۱۲ نفر آنان طلایی شدند.

دردار گفت: گوخان ساکی از ترکیه، دانیال گیتا از کشور رومانی و پل اسلوونسکی از استرالیا در ردیف بهترین رزمی کاران طلایی این رقابتها بودند.

وی یادآورشد: مسعود مینایی را در این رقابتها جعفر احمدی، علی مهین ترابی و خودم به عنوان مربی و مسعود کاظمی به عنوان سرپرست همراهی کردند.

لازم به ذکر است که حضور در رقابت های رزمی جوانان جهان سال ۲۰۰۶ روسیه، فستیوال هنرهای رزمی جهان سال ۲۰۰۸ کیش، مدال طلای کیک بوکس حرفه ای جهان سال ۲۰۱۱ در امارات متحده عربی و کسب رتبه سوم مسابقات جهانی موی تای روسیه در سال ۲۰۱۲ روسیه از جمله افتخارات ورزشی این رزمی کار ۲۰ ساله البرزی است.

سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۸
کد خبر : 11208
بازدیدها: 355

پاسخی بگذارید »