جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کسب جواز حضور تیم تنیس البرز برای رقابت لیگ برتر

danesheroz1 شهریور ۷, ۱۳۹۲ ۰
کسب جواز حضور تیم تنیس البرز برای رقابت لیگ برتر

دانش روز: نایب رییس هیات تنیس البرز گفت: تیم بانوان تنیس این استان با کسب نایب قهرمانی رقابت های لیگ دسته یک، جواز حضور در لیگ برتر تنیس کشور را کسب کرد

  به گزارش دانش روز،  فاطمه عسگری اظهار کرد: این موفقیت بیانگر توانمندی این رشته ورزشی در استان بویژه در بخش بانوان است.

وی بیان کرد: تیم تنیس بانوان استان البرز با ترکیب ساناز علیجانی، پونه طوافی، صبا عظیمیان و الهام خلج در لیگ دسته یک موفق شد با نتیجه ۲ بر یک از سد تیم زرین تهران بگذرد و در فینال با شکست در مقابل استان مرکزی به نایب قهرمانی دست یابد.

عسگری افزود: انتظار است با کمک مسوولان البرز بتوانیم در آینده شاهد برگزاری هر چه بیشتر مسابقات لیگ و قهرمانی کشور این رشته ورزشی در این استان باشیم.

وی یادآورشد: در این رقابت ها ۲۵ تنیسور از هشت استان کشور به مدت یک هفته به روش انفرادی و دوبل در مجموعه بین المللی تنیس جهانشهر کرج به رقابت پرداختند که تیمهای استان مرکزی و زرین تهران به ترتیب اول و سوم شدند.

نایب رییس هیات تنیس البرز گفت: تیم البرز سال گذشته به علت مشکلات مالی نتوانست در لیگ برتر شرکت کند که انتظار است در مرحله بعدی بتواند حضور خوبی داشته باشد.

عسگری گفت: در دوره قبلی این رقابت ها که سال گذشته در ساری برگزار شد، تیمهای آذربایجان غربی ، البرز و امیر آمل به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

اکنون در استان البرز یک هزار و ۷۰۰ نفر به آموزش و تمرین ورزش تنیس مشغول هستند که ۴۰ درصد آنان را بانوان تشکیل می دهند.

مربیان ورزش تنیس البرز اکنون ۲۳ نفر بوده که شش نفر آنان بانو هستند

منبع:ایرنا

پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۰
کد خبر : 55367
بازدیدها: 258

پاسخی بگذارید »