جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کرج پتانسیل فرهنگی بالاتری دارد

danesheroz7 مرداد ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
کرج پتانسیل فرهنگی بالاتری دارد

دانش روز:معاون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج گفت:کلانشهر کرج با داشتن تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فراوان از جایگاه فرهنگی مناسبی برخوردار نیست

به گزارش گروه فرهنگی دانش روز مصطفی رضا حسینی که ظهر امروز به بازدید از فرهنگسراهای کرج پرداخته بود در گفتگو با دانش روز  اظهار داشت: شورای چهارم شهر و روستای کرج برنامه های مختلفی در دست انجام دارد که اهم آین برنامه ها،  ارتقای جایگاه فرهنگی شهر کرج در بین دیگر شهرها است.

وی با اشاره به این امر که ارتقا سطح فرهنگی کلانشهر کرج نیازمند توجه، برنامه ریزی و ارداه قوی مسئولان در این زمینه است ادامه داد: شهر کرج تا کنون دارای ۲۲ فرهنگسرا بوده که این تعداد قطعا دردوره جدید فعالیت های  شورای شهر افزایش خواهد یافت.

رضا حسینی تصریح کرد: حضور بیشتر جوانان و نوجوانان کرجی و خانواده های آنها در فصل تابستان سبب شده است که مسئولین تدابیر ویژه تری در این فصل سال جهت افزایش امکانات و برنامه های  این فرهنگسراها بیاندیشد.

مصطفی رضا حسینی افزود:   کرج همواره به داشتن  جوانانی مستعد و خلاق درتمام زیمنه های  زمینه های  فرهنگی به خود بالیده  است مر وظیفه ما را سنگین تر میکند تا تسهیلات ویژه تری به این مستعدین بدهیم و از نوآوری‌ها و خلاقیت‌های آنان در مسیر ارتقای جایگاه فرهنگی شهر کرج بهره‌مند شویم.

وی در پایان از رضایت شهروندان کرجی از این مقوله خبر داد و خاطر نشان کرد : روند ارتقای سطح فرهنگی و توجه ویژه به مسائل اینچنینی در دستور کار شورای شهر چهارم قرار دارد و از اولویت های ماست.

سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۲
کد خبر : 47169
بازدیدها: 274

پاسخی بگذارید »