دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کرج صاحب گرمخانه می‌شود

28 danesheroz اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
کرج صاحب گرمخانه می‌شود

معاون خدمات شهری شهرداری کرج از راه‌اندازی گرمخانه در شهر کرج خبر داد

به گزارش دانش روز ، سعید صفری امروز اظهار داشت: براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته ، گرمخانه شهر کرج با تخصیص اعتبار ۵۰۰ میلیون تومانی که در بودجه سال‌جاری دیده شده است ، راه‌اندازی می‌شود.

این مسئول ، هدف از راه‌اندازی این گرمخانه را فراهم آوردن محلی مناسب برای زندگی افراد بی‌خانمان ذکر و عنوان کرد: این مجموعه در راستای دستگیری از افراد در راه‌مانده ، متکدیان ، کارتن‌خواب‌ها و افراد بی‌سرپرست راه‌اندازی می‌شود.

صفری ، ارائه خدمات به آسیب‌دیدگان اجتماعی را مهم ارزیابی کرد و با بیان اینکه، انجام این مهم جزو تعهدات و وظایف انسانی است، اظهار داشت: ایجاد این گرمخانه نقش بسزایی در ساماندهی آسیب‌دیدگان اجتماعی ایفا می‌کند.

وی با بیان اینکه ، آسیب‌دیدگان اجتماعی افراد مختلفی از جمله متکدیان و کارتن‌خواب‌ها و… را شامل می‌شود ، عنوان کرد : نحوه پوشش‌دهی این افراد بر حسب شرایط زندگی آن‌ها متفاوت است و شهرداری کرج نیز با متولی‌گری حوزه خدمات شهری نسبت به راه‌اندازی گرمخانه و تحت پوشش قرار دادن ، کارتن‌خواب‌ها ، متکدیان و … اقدام کرده است.

صفری ، خاطرنشان کرد: عمده‌‌ترین مبحث حوزه خدمات شهری در فصل سرما پیشگیری از مرگ و میر و آسیب‌دیدگان کارتن‌خواب و بی‌خانمان‌ها می‌باشد که احداث این گرمخانه می‌تواند نقش بسزایی در پیشگیری از این مهم ایفا کند.

وی اذعان داشت: از دیگر کارکردها و خروجی‌های راه‌اندازی گرمخانه در کرج ، ضمن فراهم آوردن شرایط مناسب برای آسیب‌دیدگان اجتماعی ، ایجاد امنیت اجتماعی ، همچنین پیشگیری از نازیبایی‌های منظر شهری است.

سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۰
کد خبر : 17316
بازدیدها: 201

پاسخی بگذارید »