جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کتاب «یاد سرمستان» رونمایی می شود/ تقدیر از رجبی دوانی

danesheroz آذر ۱۲, ۱۳۹۱ ۰

کتاب «یاد سرمستان» با محتوای بازنویسی مقتل امام حسین(ع) نوشته محمد حسین رجبی دوانی رونمایی می شود. در این مراسم سید قاسم ناظمی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در خصوص پژوهش های عاشورایی سخنرانی کرده و در ادامه نیز دکتر ایزدی استاد دانشگاه و مدیر گروه تاریخ و مطالعات دانشگاه امام حسین(ع)، ویژگی های [&hellip

کتاب «یاد سرمستان» با محتوای بازنویسی مقتل امام حسین(ع) نوشته محمد حسین رجبی دوانی رونمایی می شود.

در این مراسم سید قاسم ناظمی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در خصوص پژوهش های عاشورایی سخنرانی کرده و در ادامه نیز دکتر ایزدی استاد دانشگاه و مدیر گروه تاریخ و مطالعات دانشگاه امام حسین(ع)، ویژگی های علمی محمد حسین رجبی دوانی را مورد بررسی قرار می دهد.

رونمایی کتاب «یاد سرمستان» با حضور محمد حسین رجبی دوانی نویسنده کتاب، میثم مطیعی پژوهشگر و مقتل خوان و فرائی شاعر عاشورایی برگزار خواهد شد.

کتاب «یاد سرمستان» نوشته محمد حسین رجبی دوانی با محتوای گزیده و بازنویسی مقتل امام حسین(ع) در «الفتوح» ابن اعثم است که در سال ۱۳۹۱ با تیراژی بالغ بر ۳ هزار جلد توسط نشر امیرکبیر به چاپ رسیده است.

مراسم رونمایی از این کتاب به همت کتابخانه ۱۳ آبان فرهنگسرای ولاء و با مشارکت اداره حوزه هنری مرکز ری، انتشارات امیرکبیر و کانون فرهنگی مسجد امام رضا(ع) برگزار می شود.

مراسم رونمایی از کتاب« یاد سرمستان» دوشنبه ۲۰ آذر ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ با حضور پژوهشگران و فعالان عرصه کتاب خوانی در کتابخانه ۱۳ آبان واقع در شهرری، شهرک ۱۳ آبان، خیابان شهید مولایی جنوبی، کوچه شهید عطری، پلاک ۴ برگزار می شود و علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۵۵۰۲۲۵۰۲ تماس حاصل فرمایند.

یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۲
کد خبر : 112
بازدیدها: 362

پاسخی بگذارید »