چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کتاب “گناهان کبیره” را به پورمحمدی اهدا می کنیم!

danesheroz2 تیر ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
کتاب “گناهان کبیره” را به پورمحمدی اهدا می کنیم!

دانش روز: معاونت اجرایی و سرپرستی نهاد ریاست جمهوری طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: برای اینکه جناب آقای پورمحمدی واقف شوند که اتهام زدن، آبروی دیگران را ریختن، دروغ گفتن و تهمت و افترا نه تنها جرم است، بلکه گناه کبیره نیز محسوب می‌شود، یک دوره کتاب بسیار ارزشمند «گناهان کبیره» اثر شهید بزرگوار آیت الله دستغیب(ره) به ایشان اهدا می‌شود تا با مطالعه آن به خصوص بخش‌های مربوط به دروغ، تهمت، افترا، و ریختن آبروی دیگران دریابند که چه عواقبی در انتظار این قبیل افراد است

به گزارش دانش روز، در پی انتشار اطلاعیه اخیر سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر ارسال پرونده تالارهای کیش به دادسرا، اداره کل روابط عمومی معاونت اجرایی و سرپرستی نهاد ریاست جمهوری، اطلاعیه ای را در این زمینه منتشر کرد.

در این اطلاعیه چنین آمده است:

متأسفانه پس از مدت‌ها جوسازی و سخنرانی‌های تبلیغاتی آقای پورمحمدی درباره پرونده مجعول و مجهول «قرارداد ۴۵۰ میلیون یورویی کیش»، اطلاعیه جدیدی از سوی سازمان بازرسی کل کشور صادر شده که حاوی نکات بسیار جالب توجهی است. در این خصوص نکات ذیل جهت تنویر افکار عمومی لازم به ذکر است:

۱- در اطلاعیه قبلی نهاد ریاست جمهوری از آقای پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور خواسته شده بود که به جای تکرار افتراها و مطالب کذبشان مبنی بر «کشف فساد در قرارداد ۴۵۰ میلیون یورویی کیش» و «سوءاستفاده ۴۰۰ میلیارد تومانی» در آن، در یک فرصت دیگر و برای آخرین بار، متن قرارداد ۴۵۰ میلیون یورویی و اسناد مالی پرداختی ر ا (به جای انتشار چند نامه ساده اداری که در نوع خود نوعی فریبکاری است) منتشر نمایند. هم چنین در آن اطلاعیه اعلام شد که در صورت انتشار موارد خواسته شده، ما رسماً از مردم عذرخواهی می نماییم و در صورت عدم انتشار آن موارد نیز مردم بدانند سخنان آقای پورمحمدی دروغ محض و نوعی بلوف سیاسی بوده است.

۲- جالب توجه این که در اطلاعیه اخیر سازمان بازرسی کل کشور در یک عقب نشینی آشکار به جای تکرار ادعاها و سخنان آقای پورمحمدی مبنی بر «کشف فساد در قرارداد ۴۵۰ میلیون یورویی کیش»، صرفاً از «صدور دستور ارائه تسهیلات» صحبت شده است. بد نیست آقایان با هم هماهنگ نمایند که بالاخره فساد در قرارداد وجود دارد یا دستور ارائه تسهیلات؟!! چون این دو مقوله، فرسنگ ها با هم فاصله دارند. ضمن این که ارائه تسهیلات توسط بانک‌ها صورت می‌پذیرد نه سازمان منطقه آزاد کیش!!

۳- در اطلاعیه اخیر سازمان بازرسی کل کشور این ادعا مطرح شده است که اطلاعیه نهاد ریاست جمهوری از ادبیات نامتعارف برخوردار است! در پاسخ باید گفت: از این پس در برابر تکرار دروغها، تهمت‌ها، هتک حرمت‌ها و سوءاستفاده از قدرت و تریبون‌ها که نشان‌دهنده ذات و خمیرمایه گویندگان آن است حتماً جایزه و دسته گل ارسال خواهد شد!

۴- در خاتمه برای این که جناب آقای پورمحمدی واقف شوند که اتهام زدن، آبروی دیگران را ریختن، دروغ گفتن و تهمت و افترا نه تنها جرم است، بلکه گناه کبیره نیز محسوب می‌شود، یک دوره کتاب بسیار ارزشمند «گناهان کبیره» اثر شهید بزرگوار آیت الله دستغیب(ره) به ایشان اهدا می‌شود تا با مطالعه آن به خصوص بخش‌های مربوط به دروغ، تهمت، افترا، و ریختن آبروی دیگران دریابند که چه عواقبی در انتظار این قبیل افراد است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۲
کد خبر : 35450
بازدیدها: 196

پاسخی بگذارید »