پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیر کل اوقاف البرز

کتابچه تجلی بصیرت ویژه ۹ دی در البرز توزیع شد

danesheroz دی ۱, ۱۳۹۱ ۰

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: کتابچه تجلی بصیرت ویژه ۹ دی در سراسر استان البرز توزیع شد. به نقل از روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان البرز، حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل بنی احمدی اظهار داشت: این کتابچه به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در [&hellip

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: کتابچه تجلی بصیرت ویژه ۹ دی در سراسر استان البرز توزیع شد.

خبرگزاری فارس: کتابچه تجلی بصیرت ویژه 9 دی در البرز توزیع شد

به نقل از روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان البرز، حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل بنی احمدی اظهار داشت: این کتابچه به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در شمارگان ۵۰ هزار نسخه چاپ و به تمامی استان‌ها ارسال شده است.

وی افزود: در این راستا ویژه تجلی بصیرت توسط ادارات اوقاف و امور خیریه استان البرز در مدارس، مساجد، آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه این استان، مراکز فرهنگی و قرآنی، نمازجمعه و … توزیع شد.

این مسئول اظهار داشت: در این کتابچه درباره مفهوم بصیرت، بصیرت در سخن مقام معظم رهبری، ۹ دی روز بصیرت، ۹ دی روز تجدید بیعت با ولی، دستاوردهای روز بصیرت و آثار وقف برای اطلاع بیشتر شهروندان مطالبی ارائه شده است.

بنب احمدی تصریح کرد: روز ۹ دی، در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز بصیرت تبدیل به یوم الله شد و ماندگار گردید.

وی یادآور شد: در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه‌ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را ناامید کرد و قلب امام زمان (عج) و نایب بر حقش امام خامنه‌ای را شاد ساخت.

جمعه ۱ دی ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۸
کد خبر : 1493
بازدیدها: 300

پاسخی بگذارید »