پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کاپیتان تیم فوتبال سایپای البرز: سایپا به رده ششم خود در جدول قانع نیست

danesheroz آذر ۱۲, ۱۳۹۱ ۰

ابراهیم صادقی با اشاره به دیدار تیمش برابر نفت تهران اظهار داشت: بازی‌های لیگ برتر به روزهای حساس و سخت خود نزدیک شده و تیم‌ها با شناختی که از توان رقبای خود دارند در هر دیدار برای پیروزی به زمین می‌روند. وی با اشاره به دیدار اخیر تیمش برابر نفت تهران گفت: در این بازی [&hellip

ابراهیم صادقی با اشاره به دیدار تیمش برابر نفت تهران اظهار داشت: بازی‌های لیگ برتر به روزهای حساس و سخت خود نزدیک شده و تیم‌ها با شناختی که از توان رقبای خود دارند در هر دیدار برای پیروزی به زمین می‌روند.

وی با اشاره به دیدار اخیر تیمش برابر نفت تهران گفت: در این بازی هر ۲ تیم برای پیروزی می‌جنگیدند و تا دقایق پایانی برای گلزنی مبارزه کردیم‏ اما شرایط به سمتی رفت که هیچ یک از دروازه‌ها باز نشد.

هافبک با تجربه نارنجی‌پوشان کرجی در پاسخ به این پرسش که آیا ضعف خط حمله سایپا و نفت موجب شد که ۲ تیم با تساوی و بدون زدن گل زمین را ترک کنند، گفت: امروز تمام تیم‌های کشورمان و حتی تیم ملی با مشکل گلزنی مواجه هستند اما در این بازی شرایط تاکتیکی ۲ تیم به صورتی بود که باز کردن دروازه حریف سخت می‌شد.

صادقی افزود: از آنجایی که سایپا و نفت نمی‌خواستند انتحاری بازی کرده و ریسک زیادی را بپذیرند‏، از دروازه‌های خود با قدرت دفاع کرده و همین امر موجب شد که مهاجمان فرصت زیادی برای زدن گل نداشته باشند.

وی تأکید کرد: این بازی یک رقابت سخت فیزیکی و درگیرانه درون زمین بود و معتقدم که تساوی برای هر ۲ طرف نباید نتیجه بدی باشد.

هدف سایپا قرار گرفتن در جمع ۳ تیم نخست جدول است

هافبک نماینده استان البرز در رقابت‌های لیگ برتر همچنین درباره جایگاه ششم سایپا در جدول رده بندی اشاره کرد و گفت: ما با کسب نتایج خوب طی هفته‌های اخیر در جایگاه ششم جدول قرار داریم و تلاش می‌کنیم که در هفته‌های باقی مانده به جمع سه تیم بالای جدول صعود کنیم.

صادقی تأکید کرد: هدف ما رسیدن به جمع سه تیم برتر است‏، بنابراین به شرایط امروز قانع نشده و با کسب نتایج بهتر از این جایگاه عبور خواهیم کرد.

وی در پایان تصریح کرد: تحقق این مهم نیازمند تلاش بیشتر مجموعه تیم و حمایت مردم است و امیدواریم در نیم فصل دوم بتوانیم به این هدف دست یابیم.

یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۷
کد خبر : 59
بازدیدها: 323

پاسخی بگذارید »