سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کاهش نرخ بلیط پرواز حجاج ایرانی

danesheroz اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
کاهش نرخ بلیط پرواز حجاج ایرانی

هیات حج ایران در نشست مشترکی با مدیرعملیات حج و عمره هواپیمایی سعودی، موفق به اخذ ۷۰ دلار تخفیف از هزینه تمام شده بلیط رفت و برگشت جابجایی هوایی حجاج ایرانی شد

به گزارش دانش روز، در پی پیگیری‌های انجام شده در خصوص تلاش برای اخذ تخفیف از شرکت‌های خدمات دهنده به زائران ایرانی در عربستان و کاهش هزینه ها، صبح دیروز هیات حج ایران در نشست مشترکی با مدیرعملیات حج و عمره هواپیمایی سعودی، موفق به اخذ ۷۰ دلار تخفیف از هزینه تمام شده بلیط رفت و برگشت جابجایی هوایی حجاج ایرانی شد.

بنا به اعلام هیات ایرانی مذاکرات برای کاهش بیشتر نرخ بلیط و رسیدن به عدد پیشنهادی سازمان حج و زیارت تا صبح امروز سه شنبه در مکه مکرمه ادامه دارد.

در بخشی از متن نامه دفتر نمایندگی سازمان حج ایران در عربستان آمده است: درپی مذاکره با مقامات هواپیمایی عربستان سعودی در راستای عقد قرار داد حمل و نقل هوایی حج ۹۲ و تعدیل قیمت‌ها، هیات ایرانی، در روز دوشنبه ۳۰/۲/۹۲ نشستی کارشناسی با مدیر عملیات حج و عمره هواپیمایی سعودی برگزار کرد و باتوجه به اعلام قبلی نرخ مسیرهای نزدیک تا ۷۲۰ دلار و مسیرهای دور تا ۷۸۰ دلار از سوی مقامات حمل و نقل هوایی عربستان، در مذاکرات صبح امروز هیات سازمان حج موفق به اخذ ۷۰ دلار تخفیف شد و با توافق انجام شده نرخ مسیرهای فوق الاشاره به ترتیب ۶۵۰ دلار برای مسیرهای نزدیک و ۷۲۰ دلار برای مسیرهای دور کاهش یافت.

هیات ایرانی علیرغم توافق فوق همچنان بر نظر قبلی خود مبنی بر اخذ ۹۰ دلار تخفیف از هزینه هر مسیر پافشاری کرده که ادامه مذاکرات به صبح سه شنبه موکول شد.

توضیح اینکه طرف سعودی اعلام کرده، اگر قرار داد حمل و نقل هوایی حج و عمره ۳ ساله منعقد شود ۱۰ دلار دیگر از قیمت تمام شده تخفیف خواهد داد.

 

مرجع : خبرگزاری مهر

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۶
کد خبر : 19120
بازدیدها: 256

پاسخی بگذارید »