شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سردار رادان اعلام کرد؛

کاهش حوادث چهارشنبه آخر سال/مصدومیت ها ۱۵ درصد کاهش یافت

danesheroz اسفند ۳۰, ۱۳۹۱ ۰

جانشین فرمانده نیروی انتظامی ضمن تشکر از همکاری مردم با پلیس، اعلام کرد: مراسم شب چهارشنبه پایان سال با همکاری خوب مردم با کمترین حادثه برگزار شد

سردار سرتیپ رادان افزود:دیشب، آمار تماس ها با ۱۱۰ مبنی بر شکایت از رفتار های ناهنجار بسیار اندک و حوادث در مقایسه با سال های گذشته بسیار کمتر بود.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: کاهش حوادث نشان دهنده فرهنگ والای مردم است و صمیمانه از مردم تشکرمی کنیم.

سردار رادان افزود: حضور بزرگترها در کنار کوچک‌تر ها در مراسم چهارشنبه شب موجب شد که خود مردم مسئولیت حفظ آرامش را برعهده داشته باشند.

کاهش ۱۵ درصدی مصدومیت‌های سوانح شب چهارشنبه پایان سال در تهران

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران  هم از کاهش ۱۵ درصدی مصدومیت های ناشی از حوادث شب چهارشنبه پایان سال در پایتخت خبر داد.

عباسی در گفت وگو با واحد مرکزی خبر، گفت: تاکنون ماموران اورژانس به ۳۴ نفر از مصدومان این سوانح امداد رسانی و آنان را به مراکز درمانی منتقل کردند که بیش از ۵۰ درصد مصدومیت ها سوختگی گزارش شده است.

وی افزود: مرکز اورژانس تهران برای امدادرسانی به مصدومان ۸۵ دستگاه آمبولانس ،۵ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۱۵ دستگاه موتور آمبولانس در ۹۰ نقطه شهر تهران مستقر کرده است.

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران همچنین با اشاره به کاهش آمار مصدومیت های حوادث امشب اطلاع رسانی خوب رسانه ها و اهتمام والدین در توجه به هشدار مسئولان و مراقبت از فرزندانشان را از عوامل کاهش این حوادث برشمرد.

کاهش ۳۸ درصدی عملیات های آتش نشانی در شب چهارشنبه پایان سال

رئیس سازمان آتش نشانی تهران از کاهش ۳۸ درصدی عملیات های آتش نشانی در شب چهارشنبه پایان سال در مقایسه با پارسال خبرداد.

خوشزاد با اعلام اینکه از بعد از ظهر روز چهارشنبه تاکنون ۴ هزار و ۳۴۰ تماس با ۱۲۵ برقرار شد، افزود: ماموران آتش نشانی تاکنون ۲۱۶ عملیات اطفاء حریق انجام داده اند و این در حالی است که پارسال در این شب ۳۵۰ عملیات انجام شده بود.

خوشزاد بیشتر عملیات های اطفاء حریق را جزئی دانست و گفت: در زمینه اطفاء حریق واحدهای مسکونی نیز شاهد کاهش چشمگیر هستیم.

رئیس سازمان آتش نشانی تهران افزود: تنها در یک آتش سوزی ۴ نفر مجروح شدند که یک نفر از آنان زن بود.

وی همچنین ازهموطنان خواست برای افزایش ایمنی در هنگام خروج از منزل به ویژه هنگام مسافرت شیرهای گاز و آب منازل خود را ببندند.

چهارشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۶:۲۵
کد خبر : 10150
بازدیدها: 323

پاسخی بگذارید »