دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه کمال شهر:

کاندیدا ها همدیگر را تخریب نکنند/آمریکا دشمنی خود را رها نمی کند

danesh دی ۲۸, ۱۳۹۴ ۰
کاندیدا ها همدیگر را تخریب نکنند/آمریکا دشمنی خود را رها نمی کند

دانش روز: باید بدانیم که دشمن، دشمن است و آمریکا دشمنی خود را رها نمی کند و بلافاصله تحریم جدیدی را در مسائل موشکی و … ایجاد کرده اند

به گزارش اختصاصی دانش روز امام جمعه کمالشهر عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان کرج در سالن شهدای دولت استانداری البرز گفت: هر جا که منیت، خود خواهی، تکبر و غرور و صفات این چنینی باشد به ویژه در احکام مسئولیتی که بر عهده ماست، شیطان بیشتر به سمت ما هجوم خواهد آورد.

حجت الاسلام حسین خالق پرست افزود: هر کسی به وعده های خود عمل کند چرا که امانت صرفا مال نبوده و حتی می تواند یک کلام مکتوب باشد که امروز متاسفانه این امانت اصلا رعایت نمی شود چرا که خداوند روز قیامت از انسان بازخواست خواهد کرد.

وی اظهار داشت: امانت هایی که با حیثیت و آبروی انسان سر و کار دارد باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد و سکوت در بسیاری از مواقع نتیجه داده و در پس هر صبری ظفر خواهد بود و کسانی که اهل صبر و بردباری بوده، به ویژه افرادی که دارای مسئولیت هستند موفیت بیشتری دارند.

حجت الاسلام خالق پرست تصریح کرد: امام رضا (ع) فرمود چیزی که برای شما سود ندارد را رها کنید و با یکدیگر در ارتباط باشید. امروز وسایل ارتبط جمعی بسیاری داریم اما تنها ترین شخص در این عالم آدم است،  امروز در بسیاری از منازل سوال می شود wi-fi دارید؟ ارتباط ها در فضای مجازی فوق العاده خوب و در بحث کلامی این ارتباط میان والدین و فرزندان و … کم شده است.

وی همچنین گفت: امام رضا (ع) فرمود چیزی که شما را به من نزدیک می کند ایجاد رابطه گرم و دوستانه شما با یکدیگر است، که این مهم باعث تقرب به خدا، به من و دیگر اولیا خواهد شد، امروز چقدر وقت ما برای زیر آب زدن صرف می شود؟ اینکه شخصی باشد و دیگری خیر.

حجت الاسلام خالق پرست تاکید کرد: دوستان ما نباید فرصت های گرانبهای زندگی و وقت ارزشمند خود را با دشمنی با یکدیگر تلف کنند. امام فرمود: من عهد کردم که هر کس مرتکب چنین کاری شود از خدا خواسته ام در این دنیا او را شدیدا عذاب دهد.

وی ادامه داد: نزدیک ایام انتخابات هستیم و معمولا کاندیداهایی به که دفتر من مراجعه می کنند به آنها می گویم بجای آنکه دیگران را تخریب کنید خودتان را معرفی کنید، معرف اشخاص باید اخلاق، عملکرد و رفتار آنها باشد

حجت الاسلام خالق پرست گفت: امام رضا (ع) فرمود: خداوند از خطاکاران به جز سه دسته می گذرد، کسی که شرک داشته باشد و دوستان مرا اذیت کند و دیگر آنکه شخصی که کینه به دل داشته باشد و اگر کسی این ۳ خصوصیت را رعایت نکند نور ایمان از وجود او خواهد رفت و از ما نصیبی ندارد.

امام جمعه کمالشهر افزود: پس از برجام و وضعیتی که در کشور ایجاد شده امیدواریم خیر و برکت داشته باشد و مشکلات جامعه، کشور، نظام و مردم مرتفع شود و برای همه مسئولین آرزوی توفیق داریم و اگر کاری به سرانجام می رسد نشان از سهیم بودن همگان در این امر دارد.

حجت الاسلام خالق پرست گفت: باید بدانیم که دشمن، دشمن است و آمریکا دشمنی خود را رها نمی کند و بلافاصله تحریم جدیدی را در مسائل موشکی و … ایجاد کرده اند اما آنچه که رهبر معظم انقلاب فرمودند باید چشم به داخل داشته باشیم و بحث اقتصاد مقاومتی را جدی بگیریم و اگر بناست حرفی برای گفتن در دنیا داشته باشیم این مهم مستلزم تلاش است.

امام جمعه کمال شهر در خاتمه خاطر نشان داشت:  اگر ما در مسائل هسته ای، نظامی، اسلحه و … پیشرفت داشته ایم به واسطه آن است که همه کسانی که در این مسیر حرکت کرده اند با دل و جان به منویات رهبر نظام توجه کرده اند و موفقیت های ایران می تواند الگویی برای خدمتگزاری بیشتر باشد و در عرصه انتخابات پیش رو امیدواریم مردم ما بار دیگر سرافراز شده و از این آزمون الهی سربلند بیرون آیند.

دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۶
کد خبر : 160600
بازدیدها: 698

پاسخی بگذارید »