جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

والیبال باشگاههای آسیا - تهران؛

کاله به دیدار فینال صعود کرد/ تحقیر دوباره چینی‌ها توسط نماینده ایران

danesheroz اردیبهشت ۹, ۱۳۹۲ ۰
کاله به دیدار فینال صعود کرد/ تحقیر دوباره چینی‌ها توسط نماینده ایران

تیم والیبال کاله با کسب دومین پیروزی مقابل لیونینگ چین در مسابقات قهرمانی باشگاههای آسیا به مرحله فینال این رقابت ها صعود کرد

دیدار تیمهای والیبال کاله ایران و لیونینگ چین در مرحله نیمه نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا از ساعت ۱۷ امروز یکشنبه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی آغاز شد که طی آن بازیکنان کاله در سه گیم متوالی و با نتایج ۲۵ بر ۱۲، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۲ حریف خود را شکست دادند و به مرحله نهایی صعود کردند.

کاله در حالی موفق به کسب پیروزی در این بازی شد که پنجشنبه گذشته و در مرحله دوم مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا نیز تیم لیونینگ چین را با همین نتیجه ۳ بر صفر شکست داده بود. بازیکنان کاله در گیم اول دیدار امروز دو برابر بازیکنان حریف امتیاز گرفتند و نتیجه این گیم را به واسطه عملکرد کاملا برتری که روی تور داشتند و سرویس های پرشی و هدفمندی که زدند، از آن خود کردند.

بازیکنان لیونینگ پس از شکست سنگینی که در گیم اول متحمل شدند، گیم دوم را بهتر آغاز کردند و با کم اشتباهات بازیکنان کاله در دقایق ابتدایی جلوتر از آنها پیش رفتند اما بعد از وقت استراحت فنی اول که با برتری لیونینگ همراه بود، بازیکنان کاله شرایط بهتری پیدا کردند طوری که وقت استراحت فنی دوم با برتری کاله همراه شد.

پتکوویچ، پاسور صربستانی کاله موثرترین بازیکن این تیم در بازگشت به شرایط ایده آل بود. او بر خلاف همتایش در تیم لیونینگ خیلی خوب مهاجمان هم تیمی اش را تغذیه کرد. رقابت دو تیم کاله و لیونینگ در آغاز گیم سوم نزدیک پیش رفت اما بازیکنان کاله که حملات نه چندان منسجم حریف را به راحتی دفاع می کردند با سرویس های پرشی و عملکرد بهتر در دفاع روی تور و دریافت های اول موفق شدند این گیم را هم با اختلاف امتیاز بالا از آن خود کنند.

تیم والیبال کاله روز دوشنبه در مرحله نهایی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا به مصاف برنده دو تیم الریان قطر و تایوان پاورز چین تایپه می رود. این دیدار تا دقایقی دیگر آغاز خواهد شد.

دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۴
کد خبر : 13546
بازدیدها: 213

پاسخی بگذارید »