شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کار جمع آوری آراء در استان البرز کلید خورد

danesheroz2 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
کار جمع آوری آراء در استان البرز کلید خورد

دانش روز، همزمان با سراسر میهن اسلامی ،کار جمع آوری آرای مردم برای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا صبح امروز در استان البرز آغاز شد.

به گزارش گروه سیاسی دانش روز، سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استان البرز اعلام کرد: یکهزارو ۱۶۱شعبه اخذ رای ،آرای مردم این استان را جمع آوری می کنند.

اکبر زارعی نژادˈافزود: از مجموع این تعداد شعبه اخذ رای، ۷۸۵ شعبه در شهرستان کرج، ۱۶۶ شعبه در ساوجبلاغ، ۹۰ شعبه در نظرآباد، ۸۱ شعبه در طالقان و ۳۹ شعبه در اشتهارد استقرار یافته است.

وی بیان کرد:شعب اخذ رأی در شهرستان کرج شامل ۷۰۳ شعبه ثابت شهری،۶۴ شعبه ثابت روستایی ، ۱۵ شعبه سیارشهری و سه شعبه سیار روستایی است.

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری البرز تعداد شعب شهرستان ساوجبلاغ را ۱۶۶ شعبه اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۶۸ شعبه ثابت شهری، ۹۱ شعبه ثابت روستایی، یک شعبه سیار شهری و شش شعبه سیار روستایی است.

مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری البرز بیان کرد: از مجموع ۹۰ شعبه در شهرستان نظرآباد، ۵۷ شعبه ثابت شهری، ۲۱ شعبه ثابت روستایی، یک شعبه سیار شهری و ۱۱ شعبه سیار روستایی فعال شده است.

زارعی نژاد همچنین تعداد شعب اخذ رأی طالقان را شش شعبه ثابت شهری، ۷۳ شعبه ثابت روستایی و دوشعبه سیار روستایی اعلام کرد.

وی گفت :ازمجموع ۳۹ شعبه اخذ رأی در اشتهارد ، ۲۴ شعبه ثابت شهری، ۱۳ شعبه ثابت روستایی و دو شعبه سیار روستایی است.

از جمعیت دو میلیون و ۵۰۰ هزار نفری استان البرز ،حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر واجد شرایط برای رای دادن در این دوره از انتخابات هستند.

منبع: ایرنا

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۴
کد خبر : 26408
بازدیدها: 185

پاسخی بگذارید »