شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کاریکاتوری که باعث پیروزی خاتمی در انتخابات شد!

danesheroz اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۲ ۰

مازیار بیژنی نوشت: این کاریکاتور در سال ۸۰ در ایام تبلیغات انتخابی هشتمین دوره ریاست جمهوری در نشریه «یالثارات الحسین(ع)» به چاپ رسید. در آن دوره آقای جاسبی رییس وقت دانشگاه آزاد اسلامی، رقیب انتخاباتی خاتمی بود و کاریکاتور را بر اساس یکی از سخنان وی درباره دانشگاه آزاد کشیدم: «دانشگاه آزاد در حد معجزه [&hellip

مازیار بیژنی نوشت: این کاریکاتور در سال ۸۰ در ایام تبلیغات انتخابی هشتمین دوره ریاست جمهوری در نشریه «یالثارات الحسین(ع)» به چاپ رسید. در آن دوره آقای جاسبی رییس وقت دانشگاه آزاد اسلامی، رقیب انتخاباتی خاتمی بود و کاریکاتور را بر اساس یکی از سخنان وی درباره دانشگاه آزاد کشیدم: «دانشگاه آزاد در حد معجزه است».

در شب اعلام نتایج انتخابات که به پیروزی مجدد خاتمی منجر شد فردی ناشناس با منزل ما تماس گرفت و گفت: من کاریکاتوری از شما در نشریه ای که اسم عربی داشت(!) دیدم. همین کارها را کردی که خاتمی برنده شد و امشب هوادارانش در پارتی ها سرگرم رقص و پایکوبی اند، وگرنه الآن جاسبی رییس جمهور شده بود(!). فرد ناشناس که معلوم شد از آدمهای جاسبی است، در پاسخ به اینکه شماره منزل مرا از کجا آوردی گفت: از توی جوب(!) پیدا کردم. سپس با مقداری تهدید به برخورد فیزیکی و ضرب و جرح، تماس را قطع کرد(!)
1368544396-vaghaye12

پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۶
کد خبر : 17784
بازدیدها: 295

پاسخی بگذارید »