یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کارگردانان تجدید نظر کنند

28 danesheroz اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
کارگردانان تجدید نظر کنند

مرجانه گلچین

مرجانه گلچین ، بازیگر پیشکسوت  تئاتر، سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگاران گفت : علاقه دارم که متنوع بازی کنم و حضور در ژانر وحشت جزو علاقه و اولویت اول کاری ام است.
وی افزود: در حال حاضر بازی  در کارهای کمدی ام مورد توجه کارگردانان  و مردم قرار گرفته است . گلچین که خود جزو بازیگران آثار جدی سینما و تلویزیون بوده تصریح  کرد:  متاسفانه قدرت ریسک بسیاری از کارگردانان ما پایین
آمده و به نظرم باید در این مقوله تجدید نظر کنند.
وی افزود:  وقتی بازیگری در ژانری بیشتر کار می کند دست اندرکاران  سینما و تلویزیون قدرت ریسک پذیری ندارند که آن فرد را در ژانر جدی و یا وحشت هم دعوت به کار کنند.
گلچین با اشاره به سابقه خود در عرصه بازیگری گفت : در هر ژانری بازی کرده ام و کار خود را با آثار جدی و رئال شروع کردم و امیدوارم کارگردانان این سابقه را به یاد آورند.

** به کارگردانی فکر نکرده ام

این بازیگر با اشاره به  مقوله کارگردانی گفت: رشته تحصیلی ام کارگردانی است ولی به صورت جدی به آن فکر نکرده ام.
گلچین اظهار داشت :  در حال حاضر  بیشترین تمرکز من در رشته بازیگری بوده و تصمیم به فعالیت در حوزه های دیگر را ندارم.
وی در خصوص ایفای نقش در ژانر کمدی و دشواری آن برای زنان ابراز داشت:  معتقدم بازیگری در ژانر کمدی به مراتب سخت تر کار جدی است و خیلی از بازیگران جدی قادر به ایفای نقش در ژانر کمدی نیستند.
این پیشکسوت سریال های تلویزیونی خاطر نشان کرد :  در حال حاضر  در مجموعه ای بازی نمی کنم و بسیاری از پیشنهادها را به دلیل متفاوت بودن آنها با سلیقه‌ام  رد کرده ام.

جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۰
کد خبر : 14546
بازدیدها: 301

پاسخی بگذارید »