چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کارت‌های پایان خدمت سال ۸۵ به بعد از اول تیرماه اعتبار ندارد

28 danesheroz اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۲ ۰

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، گفت: کارت‌های پایان خدمت از سال ۸۵ به بعد از تاریخ ۱/۴ /۹۲ دیگر اعتبار ندارند و دارندگان این کارت‌ها در صورت انجام کارهای اداری با مشکل روبرو خواهند شد

به گزارش دانش روز  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس ، سردار کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، اعلام کرد: سازمان وظیفه عمومی صدور کارت الکترونیکی برای معافیت‌ها را از دی ماه سال ۹۰ و صدور کارت های پایان خدمت را از مهرماه سال۹۱ آغاز کرد.

وی افزود: براین اساس ، کسانی که خدمت آنان از سال ۸۵ به بعد به اتمام رسیده بود باید برای تعویض کارت پایان خدمت خود تا پایان سال ۹۱ اقدام می‌کردند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی از تمدید مهلت تعویض کارت‌های پایان خدمت خبر داد و افزود: دارندگان این کارت تا اول تیر ماه فرصت دارند تا نسبت به تعویض اقدام کنند.

وی افزود: کارت‌های پایان خدمت از سال ۸۵ به بعد از تاریخ ۱/۴ /۹۲ دیگر اعتبار ندارند و دارندگان این کارت در صورت انجام کارهای اداری با مشکل روبرو خواهند شد اما تعویض همچنان ادامه دارد و افراد می‌توانند به مراکز پلیس +۱۰مراجعه کنند.

سردار کریمی همچنین از فراخوان دارندگان کارت‌های پایان خدمت از سال ۷۰ به بعد خبر داد و تصریح کرد: تمام کسانی که از سال ۷۰ به بعد خدمتشان به اتمام رسیده می‌توانند از اول خرداد ماه نسبت به تعویض کارت خود با مراجعه به پلیس +۱۰ اقدام کنند.

وی یادآور شد: مدت تعویض تا اول آذرماه است و پس از این تاریخ ، تمامی کارت‌های پایان خدمت از سال ۷۰ به بعد، اعتبار نخواهند داشت.

سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۴
کد خبر : 17432
بازدیدها: 150

پاسخی بگذارید »