چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کاربردی ترین کوله‌ پشتی دنیا + عکس

danesheroz1 مهر ۹, ۱۳۹۲ ۰
کاربردی ترین کوله‌ پشتی دنیا + عکس

دانش روز: مدارس بار دیگر گشوده شده و بچه ها هر روز کوله به دوش سر کلاس ها حاضر می شوند. نکته ای که در این میان شاید به آن توجه نکنید کوله پشتی است که این روزها دیگر یک وسیله ساده به حساب نمی آید و بخشی از تکنولوژی شده است

به گزارش دانش روز، کوله پشتی ها در چند سال اخیر پیشرفت بسیاری داشته اند و از حالت ساده و مدرسه ای خارج شده و ابزارهای مختلفی به آن ها متصل شده است اما این پیشرفت متوقف نشده و هر روز شرکت های مختلف کیف های جدیدی را وارد بازار می کنند.

شرکت “SOOT” به تازگی کوله پشتی الکترونیکی را تولید کرده است که از جهات بسیاری به عنوان کاربردی ترین کوله دنیا شناخته می شود. این کیف از سه بخش تشکیل شده است که می توان آن ها را به دلخواه در کنار یکدیگر قرار داد و کیفی جدید ساخت.

بخش های مختلف این کیف از کوچکترین قسمت که بیشتر به عنوان محل قرار گیری دوربین استفاده میشود به بخش بزرگ آن دارای حجم های ۱۰، ۱۵ و۲۴ لیتری است که همه آن ها با محافظ های مختلف پوشیده شده است.

نکته مهم در مورد این کوله پشتی قرار گرفتن یک باتری خاص ۱۰۰۰۰Ah درون آن است که باعث می شود دیگر نیاز به پریز برای شارژ گوشی خود در سفر نداشته باشید زیرا این کوله پشتی می تواند بدون شارژ شدن سه روز نقش یک منبع برق را برای شما ایفا کند. این کوله پشتی های کاربردی این روزها در راه بازار هستند ولی قیمت آن ها مشخص نشده است.

 

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۴
کد خبر : 63625
بازدیدها: 176

پاسخی بگذارید »