جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ژان وال‌ ژان وارد دنیای فوتبال می‌شود!

danesheroz1 مرداد ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
ژان وال‌ ژان وارد دنیای فوتبال می‌شود!

دانش روز: ژرار دوپاردیو بازیگر سرشناس فرانسوی که چندی پیش تابعیت کشورش را عوض کرد و شهروند روسیه شد، راهی فرانسه شد تا در یک فیلم سینمایی جدید بازی کند

 به گزارش دانش روز، این بازیگر مشهور فرانسوی زبان در فیلمی با موضوع جام جهانی فوتبال ایفای نقش می کند. این فیلم در سال ۲۰۱۴ و همزمان با جام جهانی فوتبال برزیل اکران می‌شود. این بازیگر کار حضور در صحنه‌های فیلمبرداری در این فیلم را که درباره تاریخ فوتبال و جام جهانی است شروع کرده است. به گزارش خبرگزاری فرانسه این فیلم به کارگردانی فردریک ابورتین ساخته می شود، که در سال ۱۹۹۹ با حضور ژرار دوپاردیو فیلم “پل بین دو ساحل” و در سال ۲۰۰۴ فیلم “سن آنتونیو” را ساخته است.

در فیلم جدید، ژول ریمه خالق جام جهانی فوتبال و بنیانگذار تیم فوتبال “ستاره سرخ” در مرکز داستان قرار دارد. این فیلم به زودی همراه فیلمی که درباره دومینیک اشتراوس کان ساخته شده و در آن دوپاردیو در نقش این سیاستمدار فرانسوی ایفای نقش کرده راهی سینماهای فرانسه می‌شود. ابل فررا کارگردانی این فیلم را برعهده داشت و ژاکلین بیسه در نقش همسر سابق این سیاستمدار با او همبازی شده است.

ژول ریمه (۱۸۷۳ تا ۱۹۵۶) شخصیتی ورزشی با ابعاد جهانی بود. وی از ۱۹۱۹ تا ۱۹۴۵ رییس فدراسیون فوتبال فرانسه و سه دوره رییس فیفا بود. او به خاطر ابتکار طرح جام جهانی مشهور است.

منبع:مهر

دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۵
کد خبر : 46656
بازدیدها: 175

پاسخی بگذارید »