چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

چگونگی توزیع سهمیه بنزین ویژه نوروز

danesheroz بهمن ۲۷, ۱۳۹۱ ۰

به منظور آرامش خاطر مسافران و تامین سوخت نوروزی، آخرین برنامه ریزی‌های لازم جهت نحوه توزیع سوخت ویژه ایام نوروز صورت گرفته است

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، با تشریح برنامه‌ های عرضه سوخت نوروزی، از آمادگی برای توزیع و عرضه سهمیه ویژه بنزین نوروز در صورت موافقت دولت خبر داد و گفت: تمامی جایگاه‌ های تعطیل شده سوخت تا پیش از نوروز، دوباره فعال می‌ شود.

مصطفی کشکولی افزود: آخرین برنامه ریزی‌ها برای توزیع و عرضه بنزین نوروزی در کشور صورت گرفته و به منظور تامین مطمئن و پایدار سوخت نوروزی مردم از دوم اسفند ۹۱ تا پایان تعطیلات نوروز ۹۲ در سه مرحله گروه های نظارت و بازرسی، به ۳۲ منطقه عملیاتی در سراسر کشور اعزام خواهند شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، با اعلام اینکه اکنون بیش از ۵۰۰۰ جایگاه بنزین، گازوئیل و CNG در کل کشور ساخت و راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: از این تعداد برخی از جایگاه‌ها به دلیل انجام تعمیرات، نبود قطعات یدکی و برخی از مشکلات اجرایی تعطیل شده‌اند.

وی افزود: یکی از اهداف این بازرسی‌ های دوره ای، راه اندازی دوباره جایگاه‌ های سوخت تعطیل شده در سطح کشور است. از سوی دیگر، با توافق با پیمانکاران، مقرر شده تمامی جایگاه‌ های CNG که دارای بیش از ۹۰ درصد پیشرفت ساخت است تا پیش از ایام نوروز، در مدار بهره برداری قرار گیرند.
کشکولی همچنین از مذاکره و هماهنگی با برخی از دستگاه‌های اجرایی به منظور حل مشکلات بدهی‌های برخی جایگاه‌های سوخت تعطیل شده خبر داد و گفت: در مجموع پیش بینی می شود تا پایان اسفند ماه امسال، در مجموع ۶۰ تا ۸۰ جایگاه جدید سوخت و CNG راه اندازی شود

جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۲
کد خبر : 6873
بازدیدها: 236

پاسخی بگذارید »