دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

چه کسانی به عنوان نماینده‌ کاندیداها در مراسم قرعه‌کشی صدا و سیما حاضر شدند

28 danesheroz خرداد ۳, ۱۳۹۲ ۰

نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری برای حضور در مراسم قرعه کشی در محل برگزاری آن هستند

به گزارش دانش روز ،  تا ساعت ۱۵ و سی دقیقه روز جمعه نمایندگان آقایان روحانی ، ولایتی،غرضی ،جلیلی ورضایی به محل برگزاری مراسم وارد شده‌اند.

 در این مراسم علی باقری به عنوان نماینده سعید جلیلی، رحمانی‌نیا به عنوان نماینده غلامعلی حداد عادل، دیوسالار به عنوان نماینده علی‌اکبر ولایتی، شهرام گیل آبادی به نمایندگی از محسن رضایی، سید مهدی ذاکری به نمایندگی از محمدباقر قالیباف، محمدرضا نعمت‌زاده به عنوان نماینده حسن روحانی و گل‌زاده به عنوان نماینده محمدرضا عارف در این مراسم حضور خواهند داشت.
قرعه‌کشی نامزدهای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری به منظور مشخص شدن زمان پخش برنامه های تبلیغی نامزدها نظیر مناظرات ، گفتگوهای رادیویی و فیلم های تبلیغاتی آنها از شبکه های رادیویی و تلویزیونی است .   طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در ستاد انتخابات رسانه ملی، نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امکان استفاده از شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی را برای ارائه برنامه‌ها و تبلیغ خود خواهند داشت.
بر اساس تصمیمات ستاد انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در صدا و سیما هر یک از نامزدها فرصت دارند ۴۲۰ دقیقه از طریق تلویزیون و ۲۵۵ دقیقه از طریق رادیو با مردم سخن بگویند.
طبق این برنامه‌ریزی هریک از نامزدها فرصت می‌یابند دو مستند سی دقیقه‌ای از شبکه یک برای معرفی خود پخش کنند.
حضور در بخش گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما به مدت ۴۵ دقیقه و پاسخ به سوالات جوانان به مدت یک ساعت در شبکه سه سیما از دیگر امکانات تبلیغی نامزدها در رسانه ملی است.
نامزدها همچنین در نشستی تخصصی در شبکه چهار سیما با کارشناسان به مدت ۴۵ دقیقه فرصت تبلیغ برنامه ها و دفاع از آن را دارند . پرسش و پاسخ با مخاطبان شبکه‌های جام جم به مدت یک ساعت نیز از فرصت‌هایی است که رسانه ملی در اختیار آنان قرار می‌دهد.
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۰
کد خبر : 20147
بازدیدها: 249

پاسخی بگذارید »